Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві оголошує конкурси на отримання грантів від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP).

1. Конкурс «Невеликий грант» для проектів від 10 тисяч до 200 тисяч доларів США спрямований на збереження пам’яток культури, музейних колекцій та традиційних мистецьких форм відбуватиметься в один тур.

Кінцевий термін подання: 10 грудня 2016 року.

Більше інформації:

2. Конкурс «Великий проект» для проектів від 200 тисяч до 500 тисяч доларів США спрямований на збереження визначних археологічних об’єктів, історичних будівель, пам’ятників та музейних колекцій, що мають виняткову цінність у відображенні чи інтерпретації спадщини країни чи регіону.

Конкурс буде відбуватися у два тури. Пропозиції на перший тур приймаються до 10 грудня 2016 року. Переможці першого туру будуть запрошені для участі у другому турі наприкінці лютого 2017 року.

Більше інформації:

Для участі у конкурсах, будь ласка, надішліть заявку, форми та кошторис за зразками, які знаходяться у колонці «Більше інформації». Заявка та додатки приймаються лише в електронному вигляді до 10 грудня 2016 року за адресою: Kyivafcp@state.gov

Список попередніх українських проектів, профінансованих Фондом, можна побачити в окремому файлі нижче.

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням: https://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/current

Інформацію надано науковим відділом