Повідомляємо про можливість взяти взяти участь 19-26 лютого 2017 р. у м. Прага (Чехія) в міжнародній науково-практичній конференції «ПРОБЛЕМИ ТА МЕТОДИ ПІДГОТОВКИ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД» з можливістю одночасного стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації (72 год)

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

  1. Сучасні методи та технології в освіті.
  2. Академічна мобільність та інтернаціоналізація навчального процесу.
  3. Внесок гуманітарної освіти та соціальних наук в формування сучасної особистості.
  4. Прикладна освіта: проблеми та пріоритети розвитку.

Організаційний внесок за участь у конференції складає 70 євро, сплачується по прибутті в Прагу або завчасно на рахунок Празького інституту підвищення кваліфікації.

До оргвнеску за участь у конференції входить: участь у пленарному та секційних засіданнях, участь в урочистій вечері з нагоди відкриття конференції, програма конференції, публікація в збірнику матеріалів конференції (надсилається учасникам конференції поштою після її завершення), канцелярські вироби, сертифікат учасника конференції, електронний фотодайджест (буде надісланий учасникам після конференції на електронні адреси) та загальноорганізаційні витрати.

Збірнику матеріалів конференції надається чеський код ISBN.

Робочі мови конференції: англійська, українська, чеська, польська, російська.

Стажування за програмою підвищення кваліфікації «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики» в Празькому інституті підвищення кваліфікації з отриманням відповідного сертифіката можливе за додаткову плату в 90 євро.
Туристична компанія «Алголь» забезпечує організований трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників конференції. Вартість туристичної послуги складає 225 євро, куди входить трансфер за визначеним маршрутом, проживання в готелі три зірки зі сніданками (5 ночей, 5 сніданків) у двомісному номері.

Для участі у конференції необхідно надіслати заявку, тези доповіді та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 28 грудня 2016 р.

Детальна інформація за посиланням: http://www.prizk.cz

Консультування надається:

Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67; e-mail: confgalilei@ukr.net

Інформацію надано науковим відділом