ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ!

Семестрове навчання у Польщі!

Відкрито конкурсний набір студентів на семестровий обмін у Поморську академію в Слупську (Польща) протягом осіннього семестру з 1.10.2018 по 30.01.2019

В обміні можуть взяти участь студенти всіх спеціальностей, крім студентів 1 курсу та останнього семестру випускного курсу всіх освітніх рівнів державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно безкоштовно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом семестру.

Вартість проживання у гуртожитку Поморської академії для студентів з України — 100 злотих на місяць.

З метою навчання за програмою обміну потрібно звернутися до відділу міжнародних зв'язків університету (каб. 215, 5-ти поверховий корпус) до начальника відділу міжнародних зв'язків Ляшук А.М. і заповнити анкету. Також при собі мати ксерокопію закордонного паспорта – сторінку з фотографією та особистими даними, ксерокопію студентського квитка, характеристику від куратора ECTS факультету із вказівкою про рівень академічної успішності студента та мотиваційний лист.

Кінцевий термін подачі документів -- 12 червня 2018 року.

 

Інформацію надано науковим відділом