Семестрове навчання у Польщі!
Відкрито конкурсний набір студентів
на семестровий обмін у Поморську академію в Слупську (Польща)
протягом осіннього семестру
з жовтня 2019 по 30.01.2020 н.р.

В обміні можуть взяти участь студенти всіх спеціальностей, крім студентів 1 курсу та останнього семестру випускного курсу всіх освітніх рівнів державної та комерційної форми навчання. Договір про співпрацю між ЦДПУ ім. В. Винниченка і Поморською академією в м. Слупськ (Польща) надає можливість студентам нашого університету паралельно безкоштовно навчатися у державному польському вищому навчальному закладі протягом семестру. Вартість проживання у гуртожитку Поморської академії студентам з України — 100 злотих (730 гривень) на місяць.

З метою навчання за програмою обміну потрібно звернутися до відділу міжнародних зв'язків університету (каб. 215, 5-ти поверховий корпус) до начальника відділу міжнародних зв'язків Ляшук А.М. і заповнити анкету.

Також при собі мати ксерокопію закордонного паспорту – сторінка з фотографією та особистими даними, ксерокопію студентського квитка, характеристику від куратора ECTS факультету із вказівкою про рівень академічної успішності студента та мотиваційний лист.

Кінцевий термін подачі документів — 13 червня 2019 року.

Інформацію надано науковим відділом