У червні закінчився літній семестр семестрового навчання студентів нашого університету у Польщі, який розпочався у лютому 2019 року. Програма обміну є можливою завдяки тісній співпраці ЦДПУ ім. В. Винниченка з Поморською академією в місті Слупськ на півночі Польщі, де наші студенти мають можливість безкоштовно навчатися протягом семестру.

Інформацію надано науковим відділом

14 травня 2019 року відділ міжнародної співпраці університету організував зустріч студентів університету з Неллі Петлик, представником Консультативного центру мережі EducationUSA у Києві, яка надала відповіді на запитання студентів щодо навчання у США. Під час презентації Неллі проконсультувала студентів, що прийшли на зустріч, щодо можливостей отримання вищої освіти у США на рівні магістратури та докторантури, а також розповіла про стипендіальні програми уряду США.

Міністерство освіти і науки України спільно з ГО “Платформа інноваційного партнерства” запрошує 19 березня 2019 року на тренінг “Методи інноваційного навчання у вищій освіті”, що відбудеться за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, к. 401. У рамках заходу буде представлений досвід Естонії в освіті та розвитку академічного підприємництва, надаватимуться практичні знання у використанні різних методів навчання та роботи зі студентами.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 17 березня за посиланням: http://bit/ly/YepStarterToT2019

Інформацію надано науковим відділом

18 жовтня 2018 року в аудиторії 214 (7-поверховий корпус) відбулася інформативна зустріч зі студентами університету щодо можливостей стажування та академічного обміну. Керівник служби міжнародних наукових та академічних зв'язків Ляшук Анна Миколаївна ознайомила студентів університету з програмами обміну із Поморською академією (м. Слупськ, Польща) та програмами літнього і зимового стажування у США, Болгарії та Німеччині.

Інформацію надано науковим відділом

 18 жовтня 2018 року о 14.10 в аудиторії 214 (7-пов. корпус) відбудеться інформаційна зустріч з метою ознайомлення студентів та викладачів університету з програмами обміну із Поморською академією (м. Слупськ, Польща) та літнього/зимового стажування у США, Німеччині та Болгарії.

Передбачається спілкування із студентами-учасниками програм семестрового обміну у Польщі та літніх стажувань у Німеччині. Запрошені гості — компанія “Профітім” та представник партнерів компанії “Профітім” з Німеччини — Грегор Трібауер.

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків