Повідомляємо про відкриття конкурсу на отримання стипендії на навчання по програмі Chevening від уряду Великої Британії
Заявки до 3 листопада 2020 року.!

Команда проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси та робоча група ЦДПУ імені В. Винниченка у цьому міжнародному проєкті з радістю оголошує про розширення і запрошує до участі нових учасників від нашого навчального закладу!

Ти готовий бути справжнім GUARDIAN відмінного журналістського матеріалу?
3-7 серпня 2020 року

Команда Академії української преси запрошує приєднатися до онлайн медіалабораторії, щоб розповісти про найсучасніші підходи та стати твоїм п’ятиденним провідником у світі медіа. Разом будемо створювати вірусний контент, пробувати писати тексти різних жанрів, знімати влоги, інтерв'ювати та нахабніти!
Нічого не бійся. Реєструйся. Тому що неідеальна дія краще ідеальної бездіяльності!

Міністерство освіти і науки України анонсує безкоштовні вебінари впродовж липня 2020 року для знайомства з базою даних Scopus, пошук інформації в ній, ScienceDirect та створення профілю автора у Scopus. Вебінари відбуватимуться українською мовою. Інформація, яку буде представлено під час вебінарів, буде корисною керівникам установ, членам редколегій, науковим співробітникам, викладачам, аспірантам та студентам. 

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливості отримання стипендій від Уряду Словаччини, який виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців, 5 осіб для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2020.