Ти готовий бути справжнім GUARDIAN відмінного журналістського матеріалу?
3-7 серпня 2020 року

Команда Академії української преси запрошує приєднатися до онлайн медіалабораторії, щоб розповісти про найсучасніші підходи та стати твоїм п’ятиденним провідником у світі медіа. Разом будемо створювати вірусний контент, пробувати писати тексти різних жанрів, знімати влоги, інтерв'ювати та нахабніти!
Нічого не бійся. Реєструйся. Тому що неідеальна дія краще ідеальної бездіяльності!

Міністерство освіти і науки України анонсує безкоштовні вебінари впродовж липня 2020 року для знайомства з базою даних Scopus, пошук інформації в ній, ScienceDirect та створення профілю автора у Scopus. Вебінари відбуватимуться українською мовою. Інформація, яку буде представлено під час вебінарів, буде корисною керівникам установ, членам редколегій, науковим співробітникам, викладачам, аспірантам та студентам.

Міністерство освіти і науки України повідомляє про можливості отримання стипендій від Уряду Словаччини, який виділив 5 стипендій на часткове навчання студентів у вищих навчальних закладах і 5 стипендій для стажистів та докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів і вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців, 5 осіб для участі у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2020.

ФАКУЛЬТЕТІВ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ, ІСТОРІЇ ТА ПРАВА!
СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА ІМ. ЛЕЙНА КІРКЛАНДА

Триває оголошений відкритий конкурс для кандидатів з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, України та Узбекистану на отримання стипендії ім. Лейна Кіркланда в Польщі в 2020/2021 навчальному році за наступними спеціальностями:

Відділ міжнародний зв'язків університету повідомляє про можливість українським студентам отримати стипендії для навчання в Угорщині.

Уряд Угорщини надає українцям до 100 стипендій для продовження навчання за кількома програмами: для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Термін подачі заявок15 січня 2020 року.