Міністерство освіти і науки України

інформує, відповідно до Угоди між урядом України та Урядом Латвійської республіки в сфері освіти науки, молоді та спорту від 29 вересня 2017 року Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує здобувачам вищої освіти та науковцям скористатися стипендіальними можливостями для навчання та дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі у літніх школах на 2021/2022 навчальний рік.

В рамках проекту Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у науковій бібліотеці ЦДПУ ім. В. Винниченка створено куточок інфо-медійної грамотності. Тепер бути медіаграмотним стало ще доступнішим для викладачів та студентів.

Міністерство освіти й науки України інформує про продовження співпраці з Міністерством освіти Словацької республіки в галузі освіти у 2021-2022 навчальному році. Програми співробітництва передбачають навчання студентів, стажистів, докторантів/аспірантів із загальним терміном перебування до 10 місяців, участь у літній школі з вивчення словацької мови та культури у серпні 2021 року.

В рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність –  національне  розгортання»,  який  виконується  Радою  міжнародних  наукових  досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси, Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка отримав збірку методичних матеріалів для впровадження в навчальний процес курсів та модулів з медійної грамотності.

Матеріали для формування навичок інфомедійної грамотності можна отримати у відділі міжнародних зв'язків (каб. 215)

IM

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка бере участь у міжнародному проєкті «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», у якому представлені двадцять закладів вищої освіти України! Проєкт, організований університетом імені Масарика, м. Брно, Чехія, розпочато у 2019 році і буде тривати до кінця 2021 року.

Інформацію надано науковим відділом