Запрошуємо активних студентів до участі у воркшопі, який присвячено «Політиці природи» (Politics of Nature) та організовано Українсько-данським молодіжним домом — настільній грі, що знайомить з альтернативним поглядом на реальність і навчає ухвалювати демократичні рішення.

«СВІТОВИЙ РОЗВИТОК НАУКИ ТА ТЕХНІКИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ»
18 січня 2022 р.
м. Київ

Метою проведення науково-практичної конференції є розгляд проблем та перспектив розвитку науки в сучасних умовах, налагодження співпраці та обміну досвідом між студентами, науковцями та практичними працівниками різних країн.

Планується робота за наступними секціями:

Міжнародна конференція для студентів-фізиків та студентів, які вивчають природничі науки відбудеться 15-18 березня 2022 року.

Участь у конференції безкоштовна.

Форма проведення: Online

Кінцевий термін подання тез 17 січня.

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у методичному семінарі!

5 січня 2022 року о 14.15 в аудиторії 20 корпусу №1 ЦДПУ ім. В.Винниченка у гібридному форматі (онлайн та офлайн) відбудеться методичний семінар  в рамках проєкту ERASMUS+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» на тему «Вдосконалення викладання: стратегія та модель». Онлайн підключення здійснюватиметься на платформі Google Meet, обов’язкова реєстрація учасників за посиланням (вхід з корпоративної пошти!). Після реєстрації учасники отримують посилання для підключення.

Доповідачі: доцентка кафедри германських мов та методик їхнього навчання Степаненко А.В., старша викладачка кафедри психології Близнюкова О.М.

Кінцевий термін реєстрації - 03 січня 2022 року.

7-10 грудня 2021 року у рамках реалізації проєкту ЄС Еразмус+ UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» представники ЦДПУ імені Володимира Винниченка доцент кафедри германських мов та методики їхнього навчання, к.пед.н. Степаненко А.В. та ст.викладач кафедри психології, к.псих.н. Близнюкова О.М. взяли участь у тренінгу «Стратегія та модель Центру вдосконалення викладання» у Львівському національному університеті імені Івана Франка.