За ініціативи декана факультету іноземних мов професора Білоуса О.М. та підтримки Австрійської служби академічних обмінів  (OEAD) у Львові в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка було прочитано цикл лекцій на тему "Видатні жінки Австрійської Республіки" (KREATIVE FRAUEN ÖSTERREICHS). Студенти мали змогу познайомитися і відкрити для себе цікаві факти з історії,  політики, культури, літератури Австрії через призму діяльності видатних жінок цієї країни.

Інформацію надано факультетом іноземних мов, Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків

В рамках співпраці з Австрійським бюро обмінів (OEAD) 26 листопада відбулась чергова лекція з блоку «Творчі жінки Австрії» /«Kreative Frauen Österreichs» на тему «Життя та творчість Інгеборг Бахманн» / «Stationen und Ereignisse im Leben von Ingeborg Bachmann»

20.11.2020 відбулося підписання угод про співпрацю з Goethe-Institut в Україні

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків

5 листопада у віртуальних стінах факультету психології, педагогіки та гуманітарних наук Краківської Академії імені Анджея Фрича Моджевського відбулася гостьова лекція доцента кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Бондаренка Олександра Сергійовича.

Кафедра журналістики, видавничої справи та редагування ЦДПУ ім. В. Винниченка завдяки співпраці з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) /International Research and Exchanges Board (IREX) в рамках проекту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність-національне розгортання” / “Learn to Discern in Schools - National Rollout” отримала грантову підтримку для реалізації програми проекту.

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків