14-15 червня в Національному авіаційному університеті пройшов міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай», у якому взяли участь 46 провідних закладів вищої освіти України, серед яких і ЦДПУ ім. В. Винниченка, та 11 університетів Китаю. Під час форуму були створені можливості для встановлення ділових зв’язків, обміну досвідом в освітній галузі та обміну інформацією між навчальними закладами двох країн. Делегація нашого університету у складі проректора з наукової роботи С.П. Михиди та начальника міжнародного відділу А.М. Ляшук гідно представила наш навчальний заклад китайським колегам, акцентуючи особливу увагу на перевагах співпраці з нашим університетом у сфері педагогічної та мистецької освіти.

Інформацію надано науковим відділом

Учора, 24 квітня 2018 року, наш університет приймав гостей з Китайської народної республіки. До Кропивницького завітали з ознайомчим робочим візитом ректор школи мистецтв Yaya Comprehensive Art School провінції Гуйчжоу Jiang Shijie та професор школи Li Zhaofen.

Інформацію надано науковим відділом

Шановні коллеги! Запрошуємо вас взяти участь у міжнародній інтерактивній науково-методичній відеоконференції (вебінарі) “ТranslAcademy: Мідлберійський інститут міжнародних досліджень у Монтереї”.

Міжнародний відділ університету запрошує студентів та викладачів університету на презентацію стипендіальних програм уряду США та можливостей продовження вищої освіти у Сполучених Штатах.

Інформацію надано науковим відділом

13-16 березня 2018 року у м. Бостон, США відбулася чергова галузева конференція GALA2018, яка щорічно проводиться Міжнародною асоціацією перекладацьких та локалізаційних компаній.

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків