Повна назва проекту -  University Teachers’ Certification Centres: Innovative Approach to Promotion Teaching Excellence, або коротко UTTERLY.

Мета проекту: сприяти модернізації системи вищої освіти в Україні, запроваджуючи університетські центри підвищення кваліфікації для просування європейських освітніх інновацій шляхом професійної сертифікації викладачів університетів.

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків

Кафедра психології Інституту педагогіки та Відділ з питань розвитку та співробітництва Поморської академії у Слупську запрошують усіх бажаючих на лекцію професора Річарда Янга з Університету Британської Колумбії під назвою "Дія людини: Розуміння та сприяння життєвому сенсу". Лекція  відбудеться 11 червня 2021 року о 18:00 за польським часом.

Поморська Академія в м. Слупськ (Польща)

розпочинає набір студентів за програмою подвійний диплом на новий навчальний рік 2021/2022.

Посольство Федеративної республіки Німеччина інформує, що з 1 березня по 31 липня 2022 р. молоді українці знову матимуть можливість пройти п'ятимісячне стажування у Німецькому Бундестазі в рамках програми “Міжнародна парламентська стипендія” (Internationales Parlaments-Stipendium).

Наш партнер
Поморська Акадімія в м. Слупськ (Польща)
починає набір на новий зимовий  семестр!