Договори

В рамках Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької республіки Міністерство освіти і науки України інформує про оголошення початку прийому заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке й лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2021/2022 академічного року для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, вчених, митців.

Представництво ЄС в Україні в рамках проєкту “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні” проводить всеукраїнську Євровікторину для школярів та студентів. Мета проєкту полягає в сприянні розширенню світогляду молоді, формуванню їх громадянської позиції, європейської ідентичності, мотивації досягти високих результатів у навчанні.

Міністерство освіти і науки України та Посольство України в Чеській республіці інформує про можливість участі українських науковців, фахівців-практиків та талановитих студентів у ХІ Всесвітньому освітньому конгресі з питань навколишнього середовища, який відбудеться 14-18 березня 2022 року в м. Прага.

Участь у конгресі може бути як онлайн, так і офлайн.

Детальніша інформація про зазначений конгрес розміщена за посиланням:

https://weec2022.org/

У рамках здійснення Українсько-Польських та Українсько-Литовських обмінів молоддю з 26 липня по 16 серпня 2021 р. триватиме прийом заявок на участь у конкурсах на реалізацію проектів.
Мета обмінів молоддю - активізація співробітництва між українською та польською, українською та литовською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами наших країн.
Детальніша інформація за посиланням:  https://sport.gov.ua/