Міжнародний відділ ЦДПУ запрошує здобувачів вищої освіти, які добре володіють англійською мовою скористатися можливістю отримати Стипендію Фонду Амбасадорів для літніх робочих подорожей. Це висококонкурентна стипендія, що фінансується Державним департаментом США. Стипендія надає унікальну можливість відвідати та провести до чотирьох місяців у Сполучених Штатах за програмою літніх робочих подорожей BridgeUSA.

f1

Вимоги до одержувачів стипендії: готовність та зацікавленість у розвитку навичок, пов’язаних із розбудовою спільноти, медіаграмотністю, комунікативністю та міжкультурними компетенціями; прагнення отримати професійний досвід у Сполучених Штатах, покращити свої навички англійської мови та поділитися власною культурою з американцями.

Прийом заявок до 1 грудня 2021 року.

Умови розгляду заявок:

  • Ви є громадянином України.

  • Вам від 18 до 28 років.

  • Ви ніколи не брали участь у програмі літніх робочих подорожей (інші програми обміну Державного департаменту США підходять).

  • Ви зараховані на повний робочий день і продовжуєте навчання в акредитованому академічному закладі, що базується на вищих навчальних закладах, фізично розташованому за межами Сполучених Штатів, і успішно завершили принаймні один семестр або еквівалент академічного навчання після середньої ланки.

  • Ви достатньо володієте англійською мовою, щоб успішно спілкуватися в англомовному середовищі, що підтверджується обов’язковим та документованим інтерв’ю у відеоконференції.

  • Ви маєте намір брати участь у культурних аспектах літньої програми робочих подорожей, а також ентузіазм, мотивацію та зрілість.

  • Ви гнучкі та готові йти на будь-який тип роботи або місце в Сполучених Штатах відповідно до призначення Фонду посольств для стипендії SWT.

Заявки приймаються у міжнародному відділі, кабінет 215.

Мехеда Аліна Миколаївна
a.m.meheda@cuspu.edu.ua