Оголошення

У ЦДУ відбудеться V Міжнародний багатожанровий двотуровий конкурс-фестиваль «Співограй»

Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка запрошує до участі у конкурсі-фестивалі учнів загальноосвітніх закладів, дитячих музичних шкіл, шкіл мистецтв, центрів та студій дитячої та юнацької творчості; студентів мистецьких (музичне, хореографічне, образотворче, театральне мистецтво) та інших спеціальностей, аматорів, бардв та усіх, хто любить мистецтво і творить його.

Подати заявку участі у конкурсі-фестивалі та записані відео виступів/або посилань на відео на Youtube можна до 1 квітня 2023 року (включно) для ОЧНОЇ форми та до 7 квітня 2023 р. (включно) – для ОНЛАЙН форми на електронну адресу [email protected] або на Вайбер за номером 066 500 35 43 – кандидат педагогічних наук, доцент Кулікова Світлана Вікторівна.

Подробиці в інформаційному листі.

Оргкомітет фестивалю