Оголошення

Студенти ЦДУ стали переможцями ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

За наказом Міністерства освіти і науки України від 24.04. 2023 р. № 471 «Про нагородження переможців ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» студенти 4 курсу факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Максим Бричка та Вікторія Скирда нагороджуються дипломами ІІ та ІІІ ступеня відповідно. До цього престижного міжнародного конкурсу їх готував відомий шевченкознавець професор Григорій Клочек.

«Підготовка Максима та Вікторії, – говорить Григорій Дмитрович, – полягала в тому, що вони кілька місяців ретельно опрацьовували мої книжки – навчальний посібник «Поезія Тараса Шевченка: сучасна інтерпретація», монографію «Поетика візуальності Тараса Шевченка» та низку спеціально підібраних статей. До того ж вони виявилася здібними та працьовитими студентами».

Вітаємо Максима, Вікторію та їхнього керівника, і бажаємо нових перемог і звершень!