У читальному залі бібліотеки природничо-географічного факультету представлено виставку «Мандрівка регіонами України». Україна є найбільшою за площею державою Європи. Країна розташована у Центральній і Південно-Східній Європі у безпосередній близькості до більшості країн. Географічний центр її знаходиться на північно-східній околиці районного центру Добровеличківка Кіровоградської області. Глибоко символічно що назва географічного центру України містить слово «добро».

Україна займає унікальний куточок природи нашої планети. Ліси, степи, річки, озера – все це дихає спокоєм і багатством. Природа ніби створена для людини, для її щасливого життя.

Про мальовничу Україну, про історичні аспекти становлення кордонів, про розвиток історико-географічних, етнічних та етногеографічних земель читач довідається з таких книг: «Географія України», «Хрестоматія з географії України», «Соціально-економічна географія України», «Фізична географія України» та ін.

На виставці представлені книги – художні портрети міст України. Відомо, що міста, так само як і люди, мають свою неповторну біографію, характер й, навіть, свій темперамент.

Мандруючи містами України, читач завжди маже знайти щось нове, відкрити для себе неповторні риси чудового обличчя міст Києва, Кривого Рогу, Рівного, Харкова, Полтави, Одеси, Дніпра. Особливу увагу приділено нашому рідному місту – Кропивницькому / Кіровограду. Кожне з цих місць має свою історію, прекрасні сучасні будівлі, культурні та спортивні комплекси, свої трудові звершення, свою різноманітну і красиву природу. В цих містах відчувається пульс сучасного життя. Міста пишаються своїми видатними людьми: письменниками, музикантами, співаками, спортсменами, артистами.

Кожне місто читач відчує у себе в грудях і буде мати велике бажання подорожувати іншими містами України, щоб краще пізнати і полюбити їх на все життя.

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду нашої виставки.