З 27 лютого по 1 березня 2019 року в місті Києві на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення й відпочинку «Пуща-Водиця» відбулися Всеукраїнські змагання з шахів серед працівників освіти. Цього року участь у змаганні брали участь понад 110 учасників із 21 області та міста Києва – працівники закладів освіти, які є членами первинних профспілкових організацій працівників освіти і науки України.

 

Профком Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка 19 травня на спортивно-оздоровчій базі університету "Буревісник" організував спортивне свято для викладачів і співробітників вишу. Вісім команд-учасниць від факультетів і підрозділів виконували різні завдання у вправності, координації рухів, злагодженості дій, показали зразки чіткої взаємодопомоги і підтримки один одного. Усі змагання супроводжували координатори студентського профкому.

 

8 – 10 грудня 2016 року у м. Київ у таборі ЦК Профспілки «Пуща-Водиця» відбулися Всеукраїнські змагання з шахів серед освітян – членів Профспілки працівників освіти і науки України. У заході брали участь команди з тринадцяти регіонів України. Всі команди делеговані організаційними ланками Профспілки, загалом – понад 70 осіб. Серед них – 15 вчителів, 18 викладачів та працівників вищих навчальних закладів, 20 тренерів, викладачів та керівників гуртків ДЮСШ і позашкільних закладів. Серед гравців: 3 майстри спорту міжнародного класу, 5 майстрів спорту, 17 кандидатів у майстри спорту, 20 першорозрядників тощо.

 

З 10 березня по 6 квітня 2016 року у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В. Винниченка проходила традиційна Спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників вишу. У цьому році, на жаль, повноцінно у всіх змаганнях взяло участь лише чотири команди: факультету фізичного виховання, історії та права, фізико-математичного факультету, кафедри фізичного виховання та оздоровчої фізичної культури. Команди мистецького факультету та відділу охорони в ігрових видах спорту не виставляли своїх представників, що істотно вплинуло на підсумки змагання. Факультети педагогіки та психології, філології та журналістики, іноземних мов, природничо-географічний та інші підрозділи вишу у цьому році знову проігнорували Спартакіаду, що свідчить про недостатню спортивно-масову роботу, насамперед, первинних профспілкових організацій цих факультетів.  

 

img 06З 24 лютого по 11 березня 2015 року у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В. Винниченка проходила традиційна Спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників вишу. Команди факультетів, на відміну від попередніх років, коли були розділені на дві підгрупи «А» і «Б», зараз складали одну турнірну лігу. На жаль команди учасників змагань виставили лише шість підрозділів університету: кафедра фізичного виховання та оздоровчої фізичної культури, відділ охорони, факультети фізичного виховання, фізико-математичний, історії та права й мистецький. Факультети педагогіки та психології, філології та журналістики, іноземних мов, природничо-географічний у цьому році проігнорували загальноуніверситетський спортивний захід, що є недоопрацюванням, насамперед, первинних профспілкових організацій цих факультетів.

 

Вже традиційним у нашому вузі є проведення Спартакіади “Здоров’я“ серед професорсько-викладацького складу та співробітників вузу.

 

З 17 січня по 16 лютого 2012 року у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені В.Винниченка проходила традиційна Спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників вузу. Команди факультетів, як і у минулому році, були розділені на дві підгрупи «А» і «Б». В основі розподілу була покладена підготовленість команд, а також бажання членів команд мати суперниками саме визначених за групами учасників.