Вже традиційним у нашому вузі є проведення Спартакіади “Здоров’я“ серед професорсько-викладацького складу та співробітників вузу.

Змагання у двох підгрупах “А“ (команди факультету фізичного виховання, кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури, охорони) і групи “Б“ (команди факультетів фізичного виховання, історії та права та природничо-географічного) з 15 січня по 13 лютого 2013 року визначали переможців у різних видах змагань і у командному заліку. Напруженими, безкомпромісними, у дечому навіть психологічно і фізично травматичними (інтрига зберігалася до кінця змагань) виявилися турніри з шахів (переможці у групі “А“ – ФФВ, у групі “Б“ – історики), шашок (переможці у групі “А“ – КФВ і ОФК, у групі “Б“ – команда фізмату),  волейболу (переможці у групі “А“ – ФФВ, у групі “Б“ – команда фізмату), дартсу (переможці у групі “А“ – охорона, у групі “Б“ – фізмат), баскетболу (переможці у групі “А“ – КФВ і ОФК, у групі “Б“ – історики). В інших змаганнях, на жаль, змагання проходили або без участі однієї команди (у групі “Б“ природничо-географічного факультету), або за явної переваги супротивника – настільний теніс (переможці у групі “А“ – ФФВ, у групі “Б“ – команда фізмату), футбол (переможці у групі “А“ – КФВ і ОФК, у групі “Б“ – фізмат), плавання (переможці у групі “А“ – ФФВ, у групі “Б“ – фізмат).

У загальному підсумку у групі “А“ перемогла дружня команда факультету фізичного виховання (голова профбюро факультету Челало Світлана Андріївна), друге місце – кафедра фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури, третє – охорона. У групі “Б“ як і у минулому році перше місце зайняла молода амбіційна команда фізико-математичного факультету (голова профбюро факультету Єжова Ольга Володимирівна), друге місце зайняла команда факультету історії та права, третє – природничо-географічний факультет. 

Розподіл місць між командами за видами змагань подається нижче.

Найактивніші члени своїх збірних від профкому вузу отримали грошові премії. Так, у команді фізико-математичного факультету профком преміював – О.В. Назаренка і В.В. Народового, у команді істориків – В.М. Безверху і О.В. Ломаку, у команді природничо-географічного факультету – Є.В. Онищенка і М.С. Казначєєву, у команді факультету фізичного виховання – С.А. Руденка і О.В. Маркову, у команді кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури – С.В. Мішина і В.В. Демченка, у команді охорони – Р.В. Удовіченко і Р.Р. Абашева.

Спортивно-оздоровча комісія профспілкового комітету університету закликає голів профбюро факультетів психолого-педагогічного, мистецького, іноземних мов, філології та журналістики активніше проводити роботу з оздоровлення професорсько-викладацького складу своїх підрозділів, створити спортивні команди для участі у Спартакіаді “Здоров’я“.

Змагальний дух, фізичне оздоровлення, нові враження, самореалізація дають можливість нашим колегам ефективніше проводити свій вільний час, після змагань багато учасників потім приходять на заняття зі спортивних секцій, які функціонують в університеті.

Таблиця результатів Спартакіади 2013