ДП «САНАТОРІЙ «МОРШИНСЬКИЙ»

Моршинський - це сучасний санаторний комплекс із зразковою гостинністю і першокласним рівнем сервісу, високопрофесійними медичними кадрами і сучасним медичним устаткуванням, що забезпечує комфортний відпочинок і повноцінне санаторно-курортне лікування.

До послуг гостей досвідчені фахівці-медики, унікальні цілющі мінеральні води та широкий спектр лікувально-оздоровчих процедур, затишні і комфортабельні номери, спортивні майданчики, тенісний корт, косметичний салон, автостоянка та багато іншого.

080321profkom

Первинної профспілкової організації викладачів і співробітників
Центральноукраїнського державного педагогічного університету
імені Володимира Винниченка

17.02.2021 року

Робочі органи конференції:

Президія: (у складі 2-х осіб) О. О. Горська, О. М. Марченко
Голова конференції: О. М. Марченко
Секретаріат: (у складі 2-х осіб) М. Я. Будник, Т. А. Капітан
Комісія зі складання проекту рішення конференції: (у складі 3-х осіб) О. О. Горська, І. М. Демешко, О. М. Марченко
Лічильна комісія: (у складі 3-х осіб) О. Ф. Баранюк, Ю. М. Демченко, Т. В. Фурсикова

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт про роботу первинної профспілкової організації Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за 2020 рік.
  2. Вибори ревізійної комісії.
  3. Затвердження кошторису профкому на 2021 рік.
  4. Затвердження Положення про первинну профспілкову організацію Центральноукраїнського педуніверситету імені Володимира Винниченка.
  5. Різне.

Шановні делегати звітної профспілкової конференції
первинної профспілкової організації викладачів і співробітників Центральноукраїнського педуніверситету ім. В. Винниченка

Запрошуємо Вас до участі
в звітній профспілковій онлайн-конференції
17.02.2021 року (середа)

logotip profkom

17 лютого (середа) відбудеться
звітна профспілкова конференція викладачів і співробітників педуніверситету.