Віртуальну виставку підготовлено у 2019 році.

Упорядник: колектив бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка

Завантажити/Переглянути

 

10.09.2016 викладацький склад факультету педагогіки та психології провели вихідний день біля живописного Букського каньйону на Черкащині де річка Гірський Тикич тече між гірськими гранітними берегами, вік яких біля двох мільярдів років. Високі гірські скелі піднімаються над водою, створюючи неповторний пейзаж. Краса природи каньйону просто дивовижна! Усі, хто побував на екскурсії, отримали незабутні враження та сповнились позитивними емоціями.

 

У цьому році вперше була організована поїздка до одного із найдавніших міст України – м. Чернівців. Чимале враження справили на екскурсантів оглядова екскурсія старовинним містом, відвідування історичної будівлі Чернівецького університету та музею В. Івасюка.

 

Виїзне засідання кафедри методик дошкільної та початкової освіти 25 червня 2015 року.

 

Незабутніми були враження від екскурсії до Хотинської фортеці, на території якої знаходяться укріплення і споруди ХIII – ХVI та ХVIII ст.

 

Не в перший раз побували екскурсанти у м. Переяслав-Хмельницькому. Протягом дня відвідали історико-культурний музей архітектури і побуту, в якому зібрані зразки народних українських будівель різного періоду, а на його території – музей рушників, встигли побувати й у меморіальному музеї Г. С. Сковороди, який розташований у приміщенні колишнього колегіуму.

 

Хоча частина екскурсантів відвідували м. Кам’янець-Подільський вже не вперше, більшість із задоволенням пройшлись вулицями Старого міста, вкотре милувалась красою унікальних архітектурних пам’яток: Ратуши, Кафедрального костьолу, Польської брами,колишнього домініканського монастиря та ін. Та найбільш цікавою для відвідувачів видалася екскурсія Старою фортецею, на території якої у цей час проводився фестиваль лицарських турнірів, а ввечері всі змогли взяти участь у ході із смолоскипами та у заходах присвячених Дню міста, побачити «Файер-шоу».

 

Екскурсанти відвідали один із символів героїчної пам’ятки краю – Збаразький замок, оборонну споруду XVIІ ст., та мали можливість оглянути експозиційні зали музею.

 

Екскурсія м. Вінницею та вечірній перегляд відомих світло-музичних фонтанів.

 

Оглядова екскурсія м. Тернопіль та вечірня прогулянка тінистими алеями парків Т. Г. Шевченка й «Національного відродження» завершили насичений день екскурсантів.