Порядок денний:

1. Про формування комісій профкому з нововведеними членами профкому..
2. Про затвердження плану засідань, плану навчання профактиву, плану роботи комісій та плану роботи профспілкового комітету первинної профспілкової організації ЦДПУ ім. В. Винниченка на 2019 рік.
3. Про дитяче оздоровлення.
4. Про організацію екскурсій.
5. Про надання матеріальної допомоги.

Рішення березень 2019 рік

ПРИСУТНІ: 20 членів профкому.

1. СЛУХАЛИ: голову профкому Л.В. Пономаренко про формування комісій профкому з нововведеними членами профкому.

Вона повідомила, що відбулися зміни у складі профкому. Вибули Р.Р. Абашев та Т.М. Мілова. На профспілковій конференції до складу профкому були введені такі члени профспілки: О.М. Окопник (факультет історії та права), С.Й. Ротар (відділ охорони), В.І. Владимирова (Рада ветеранів університету).

Пропозиція: ввести нововведених членів профкому до роботи комісій:
соціального захисту – Окопник О.М.,
турботи і милосердя – Владимирову В.І.,
спортивно-оздоровчої – Ротаря С.Й.
Пропозицію підтримали одноголосно. Затвердили зміни у складі профкому університету.

1. ПОСТАНОВИЛИ:
Затвердити зміни у складі профкому та ввести членів профкому до роботи комісій: соціального захисту – О.М. Окопник, турботи і милосердя – В.І. Владимирову, спортивно-оздоровчої – С.Й. Ротаря.

Проголосували – одноголосно «за».

2. СЛУХАЛИ: затвердження плану засідань, навчання профактиву, плану роботи профспілкового комітету первинної профспілкової організації ЦДПУ ім. В. Винниченка на 2019 рік.

Пономаренко Л.В.: Ознайомила присутніх з проектом плану засідань профкому первинної профспілкової організації ЦДПУ ім. В. Винниченка. Наголосила на важливості проведення розширених засідань профкому разом із профгрупоргами та навчанні профактиву. Пропонується об’єднати два розширених засідання профкому з навчанням профактиву й перше з них провести у березні із запрошенням представників пенсійного фонду.
То ж у березні 2019 року пропонується такий порядок денний засідання профкому:
1. Про пенсійне законодавство.
2. Про організацію спортивного свята в університеті.
3. Про роботу санаторію-профілакторію «Юність» в оздоровленні працівників університету.
На квітень пропонується такий порядок денний:
1. Про структуру доходів і витрат в університеті.
2. Про ліцензійні вимоги.
3. Про умови, нормування праці, надбавки і доплати працівників бібліотеки.
У травні пропонується провести розширене засідання:
1. Про трудовий договір та вимоги щодо його укладання.
2. Про хід та очікувані результати вступної кампанії.
3. Про організацію й проведення медичного дослідження працівників університету.
У червні:
1. Про перспективи виплати відпускних коштів.
2. Про перспективи забезпечення ставками науково-педагогічних працівників.
3. Про проведення ремонтних робіт.
У вересні необхідно провести звітно-виборні збори по факультетам і у підрозділах. Також розглянемо питання про роботу профкому з ветеранськими організаціями університету та ознайомимось із діяльністю організації «Університет третього віку».
У жовтні:
1. Про результати поточного ремонту та готовність університету до роботи в зимових умовах.
2. Нормування праці АГЧ.
У листопаді розглянемо питання про виконання Колективного договору у виплаті надбавок, доплат та премій. А також про роботу їдалень університету.
У грудні розглядатимемо проект кошторису на 2020 рік та про роботу комісій профкому.
Горська О.О.: питання планування відпочинку та оздоровлення розглядатимемо традиційно, перед сезонами відпочинку. До поточних засідань внесені також питання про проведення екскурсій, проведення святкових вогників для ветеранів та інших культурно-масових заходів. Як вирішено питання членства у профспілці? Зараз люди проходять за конкурсом.
Пономаренко Л.В.: З ректором було попередньо обговорено. Бухгалтерія наполягає на необхідності написання заяв на ім’я ректора на відрахування внесків. Ці заяви збираються до кінця місяця, потім я пишу доповідну ректору, прикладаю заяви і, централізовано, – до наказу по університету.
Пропозиція: робочий план взяти за основу. Зміни корегувати, за необхідності, міняти. Затвердити план засідань профкому на 2019 рік.

Пономаренко Л.В.: Комісії подали свої плани роботи. Всі члени профкому ознайомлені з планами роботи комісій профкому, до яких вони входять. Плани відповідають напрямкам роботи профспілки.
Пропозиція: Затвердити плани роботи комісій профкому на 2019 рік.

Пономаренко Л.В.: План роботи профспілкової організації формується з планів роботи комісій профкому, плану засідань профкому, плану навчань профактиву, планових завдань Обкому профспілки та щорічної організаційної роботи. Навчання профактиву – у плані роботи.
Пропозиція: затвердити всі плани, як план роботи профкому на 2019 рік.

2. ПОСТАНОВИЛИ:
1. Затвердити план засідань профспілкового комітету ЦДПУ ім. В. Винниченка на 2019 рік.
2. Затвердити плани роботи комісій профкому на 2019 рік.
3. Затвердити план роботи первинної профспілкової організації ЦДПУ ім. В. Винниченка на 2019 рік.
4. Затвердити план навчання профактиву первинної профспілкової організації ЦДПУ ім. В. Винниченка на 2019 рік.

Проголосували – одноголосно «за».

3. СЛУХАЛИ: інформацію про дитяче оздоровлення.

До профкому звернулась директор дитячого оздоровчого табору «Жовтень» смт. Бірки із пропозицією запросити студентів університету влітку на роботу в табір на три зміни. Питання обговорено зі І.В. Спінулом. Інформацію буде розповсюджено серед студентів (медогляд, медичні книжки, дострокова сесія). Перша зміна починається з 15 червня. Буде запрошення з табору (лист).
Для членів профспілки університету пропонуються суттєві знижки на оздоровлення їхніх неповнолітніх дітей. Доба коштує 300 грн. (для членів профспілки – 240 грн.). Можна відправити дитину на 10-12 днів (хто не хоче на всю зміну). Додатково є ще наша доплата. Є соціальні діти, яких забирають звідси, заберуть і наших дітей (проїзд безкоштовно).

3. ПОСТАНОВИЛИ:
Інформацію прийняти до відома, розповсюдити у підрозділах.

Проголосували – одноголосно «за».

4. СЛУХАЛИ: інформацію Л.В. Пономаренко про організацію весняних екскурсій для членів профспілки.
Пропонується організація та проведення двох екскурсій.
31 квітня – 1 травня 2019 року – Запоріжжя (оглядова екскурсія, музей авіації «Мотор Січ», Дніпрогес); Національний заповідник «Хортиця» («Запорізька Січ», вистава театру бойових мистецтв «Січові козаки», музей судноплавства).
Вартість з урахуванням знижки профспілки – 800 грн. У вартість входить: проїзд, страхування, проживання, один сніданок, усі екскурсії та вхідні квитки).

12 травня 2019 року – Корсунь-Шевченківський, державний історико-культурний заповідник (палацовий комплекс Лопухіних, ландшафтний парк, історичний музей, художня галерея). Вартість з урахуванням знижки профспілки – 250 грн. У вартість входить: проїзд, страхування, усі екскурсії та вхідні квитки).

Заявки та кошти в сумі половини вартості надати до 10 квітня 2019 року. Решту коштів – до 25 квітня 2019 року.

Орієнтовно про літнє оздоровлення. Кирилівка – ціни не міняють (300 грн. з усіма зручностями, без харчування). Залишається літнє оздоровлення: Лугове (6-12 днів), Трускавець, Ворохта.

4. ПОСТАНОВИЛИ:
Затвердити план проведення та кошторис екскурсій для членів профспілки ЦДПУ ім. В. Винниченка на квітень – травень 2019 року.

Проголосували – одноголосно «за».

5. СЛУХАЛИ: про надання матеріальної допомоги.

Член профспілки, доцент кафедри української та зарубіжної літератури О.О. Гольник звернулась до профкому з проханням про надання матеріальної допомоги у зв’язку із проведенням оперативного втручання. Відповідна медична довідка надається.
Пропозиція: Надати матеріальну допомогу у розмірі 1 500 грн.
Пропозицію підтримали одноголосно.

Член профспілки, працівник інформаційного відділу О.І. Дуванов звернувся до профкому з проханням про надання матеріальної допомоги у зв’язку з проведенням дитині операції на нирках та довготривалим лікуванням. Відповідна медична довідка надається.
Пропозиція: Надати матеріальну допомогу у розмірі 1 500 грн.
Пропозицію підтримали одноголосно.

5. ПОСТАНОВИЛИ:
1. Надати матеріальну допомогу у розмірі 1500 грн. члену профспілки О.О. Гольник у зв’язку з проведенням оперативного втручання. Відповідна медична довідка надається.
2. Надати матеріальну допомогу у розмірі 1500 грн. члену профспілки О.І. Дуванову у зв’язку з операцією та довготривалим лікуванням дитини. Відповідна медична довідка надається.

Проголосували – одноголосно «за».