Для відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією, 12 грудня 2019 року за ініціативи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції, доцента кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності Окопник О. М. в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка відбулись дебати на тему «Боротьба з корупцією в Україні це міф чи все ж таки реальність».

Інформацію надано факультетом історії та права

19 вересня 2019 року на базі ЦДПУ ім. В. Винниченка за ініціативою Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Університеті доцента кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності доцента Окопник О.М. відбувся захід в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО», завданням якого забезпечити громадян інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати.

Інформацію надано факультетом історії та права

13 грудня 2018 року на базі ЦДПУ ім. В. Винниченка за ініціативою уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції пройшов круглий стіл на тему «Світ без корупції: міф чи реальність»,

Інформацію надано факультетом історії та права

26 березня 2018 року в актовій залі Центральноукраїнського національного технічного університету відбулася зустріч з директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Сергійовичем Ситником. Захід ініціювала інформаційно-просвітницька кампанія Національного антикорупційного бюро України та Програми розвитку ООН в Україні «Студенти проти корупції».