Кожного року 9 грудня у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка проводиться круглий стіл, присвячений Міжнародному дню запобігання корупції. Тема цьогорічного заходу: «Захист прав та гарантії захисту викривачів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», організаторами якого є уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності кандидат юридичних наук, доцент Окопник О.М. та доцент кафедри права та правоохоронної діяльності кандидат юридичних наук, доцент Драгоненко А.О.

Для відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією, 12 грудня 2019 року за ініціативи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції, доцента кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності Окопник О. М. в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка відбулись дебати на тему «Боротьба з корупцією в Україні це міф чи все ж таки реальність».

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права

19 вересня 2019 року на базі ЦДПУ ім. В. Винниченка за ініціативою Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області та уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Університеті доцента кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності доцента Окопник О.М. відбувся захід в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО», завданням якого забезпечити громадян інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати.

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права

13 грудня 2018 року на базі ЦДПУ ім. В. Винниченка за ініціативою уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції пройшов круглий стіл на тему «Світ без корупції: міф чи реальність»,

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права

26 березня 2018 року в актовій залі Центральноукраїнського національного технічного університету відбулася зустріч з директором Національного антикорупційного бюро України Артемом Сергійовичем Ситником. Захід ініціювала інформаційно-просвітницька кампанія Національного антикорупційного бюро України та Програми розвитку ООН в Україні «Студенти проти корупції».