11 травня 2023 р на факультеті історії, бізнес-освіти та права ЦДУ за ініціативи уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в університеті, доцента Олени Окопник відбулась онлайн-зустріч з Антикорупційним дослідницьким центром Школи бізнесу Дублінського міського університету (Anti-corruption research centre, DCU Business School), Ірландія.

30 березня 2023 року експерти Асоціації юридичних клінік проводили тренінговове навчання «Управління корупційними ризиками ЗВО».

Представником від Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка була Окопник Олена Миколаївна – уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в університеті.

Відповідно до Плану заходів щодо дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в університеті та Наказу Ректора від 17 лютого 2023 року № 29-ун. «Про проведення анонімного опитування працівників університету щодо визначення корупційних проявів в діяльності університету» з 27 лютого до 2 березня 2023 року проходило анонімне опитування щодо виявлення думки працівників Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка стосовно можливих корупційних ризиків у діяльності закладу вищої освіти. Результати наступні.

У Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка за ініціативи Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в університеті, доцента Окопник О.М. з 27 лютого до 2 березня 2023 року проходить анонімне опитування працівників.

Відповідно до «Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції» затвердженого Наказом НАЗК від 27.05.2021 року № 277/21; Плану заходів щодо дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в університеті та Наказу Ректора від 07 грудня 2022 року № 215-ун «Про організацію та проведення анонімного опитування студентів університету», з 12 грудня по 16 грудня 2022 року проходило анонімне опитування серед студентів Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.