Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка доцент Олена Окопник з 20 по 23 червня 2022 р. проводила онлайн-зустрічі з науково-педагогічним складом кожного з п’яти факультетів університету.

16 червня 2022 року відбулось онлайн навчання уповноважених осіб з питань запобігання корупції. Дана зустріч відбулась завдяки співпраці Національного агентства з питань запобігання корупції, Асоціації юридичних клінік України а також EUREAN UNION ANTI-CORRUPTION INITIATIVE.

11 травня 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з ГО «Асоціація юридичних клінік» організували та провели конференцію “Антикорупція у вищій освіті”

Управління просвітницької роботи та навчальних програм Національного агентства з питань запобігання корупції розробило навчальний курс для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «6 кроків до доброчесності: від теорії до практики».

25 січня 2022 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) спільно з ГО «Асоціація юридичних клінік» провели тренінг, у форматі ТоТ, для антикорупційних уповноважених закладів вищої освіти (ЗВО) з налагодження ефективної взаємодії зі студентами.