Участь та результативність участі учнів у міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських олімпіадах, турнірах, конкурсах МАН тощо (за останні 3 роки)

Інформаційний банк даних «Обдаровані діти»

Тип обдарованості

2015-2016

2016-2017

    2017-2018

Академічний

57

76

 79

Інтелектуальний

46

39

 42

Художній

73

61

 61

Лідерський

17

23

 26

Креативний

36

42

 43

Спортивний

57

89

 75

Результати участі учнів у Всеукраїнських олімпіадах

 

Навчальний рік

Всього взяли участь у ІІ етапі

К-ть переможців ІІ етапу

Всього взяли участь у ІІІ етапі

К-ть переможців ІІІ етапу

Всього взяли участь у ІV етапі

К-ть переможців ІV етапу

2011-2012

20

18

17

12

1

0

2012-2013

52

22

21

13

2

0

2013-2014

52

26

22

17

5

2

 2014-2015

 24

 17

 17

 11

 4

 1

Всього

124

66

60

42

8

2

Результати участі учнів закладу у обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (2011-2015 роки)

Навчальний рік

Предмет

П.І.П. учня

Клас

Місце

2011/2012

Математика

Кабаченко Маргарита

11

ІІ

Математика

Харченко Діана

11

ІІІ

Історія

Гапоненко Вікторія

11

ІІ

Правознавство

Кашуба Олег

11

ІІІ

Географія

Ковач Олександр

11

ІІІ

Астрономія

Вітченко Роман

11

І

Астрономія

Семенюк Андрій

10

ІІ

Астрономія

Олійник Владислав

10

ІІІ

Німецька мова

Полюхович Крістіна

11

ІІІ

Німецька мова

Царьов Микита

11

ІІІ

Німецька мова

Сіроштан Марія

10

ІІІ

Німецька мова

Оверченко Дар’я

11

ІІІ

2012/2013

Астрономія

Скрипник Дмитро

11

І

Гонтова Анастасія

10

ІІ

Семенюк Андрій

11

ІІІ

Німецька мова

Бабаєва Сабіна

11

ІІІ

Англійська мова

Нехайчук Ірина

10

ІІ

Нужна Анастасія

10

ІІІ

Правознавство

Павліченко Юлія

10

ІІІ

Попович Євген

11

ІІІ

Екологія

Вороніна Маргарита

10

І

Математика

Копотій Олексій

10

І

Гонтова Анастасія

10

ІІ

Скрипник Дмитро

11

ІІІ

Російська мова  та література

Лимборська Юлія

10

ІІІ

2013/2014

Астрономія

Гонтова Анастасія

11

І

Астрономія

Макаренко Антон

10

І

Астрономія

Копотій Олексій

11

ІІІ

Німецька мова

Лимборська Юлія

11

ІІІ

Фізика

Гонтова Анастасія

11

ІІІ

Англійська мова

Майборода Єлизавета

10

ІІ

Англійська мова

Нехайчук Ірина

11

ІІ

Правознавство

Мітькова Ілона

10

І

Правознавство

Кравченко Світлана

10

ІІІ

Інформаційні технології

Гонтова Анастасія

11

ІІІ

Біологія

Нестеренко Ганна

10

І

Екологія

Нестеренко Ганна

10

ІІ

Екологія

Камшиленко Родіон

11

ІІ

Математика

Гонтова Анастасія

11

ІІ

Українська мова та література

Настащук Анжеліка

11

ІІ

Російська мова та література

Сокур Катерина

11

ІІ

Російська мова та література

Казмазовська Олена

10

ІІ

2014/2015

Біологія

Нестеренко Ганна

11

І

Екологія

Саламаха Ірина

11

І

математика

Іванов Михайло

10

ІІІ

Математика

Фурсиков Дмитро

11

ІІІ

Астрономія

Макаренко Антон

11

І

Астрономія

Іванов Михайло

10

І

Астрономія

Фурсиков Дмитро

11

ІІ

Астрономія

Коваленко Владислав

11

ІІІ

Англійська мова

Кулешина Єлизавета

10

ІІІ

Англійська мова

Хмара Микита

10

ІІ

Російська мова

Казмазовська Олена

11

І

Результати участі учнів закладу у ІУ (всеукраїнському) етапі

Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін (2011-2015 роки)

 

Навчальний рік

Предмет

П.І.П. учня

клас

місце

2013/2014

Астрономія

Гонтова Анастасія

11

ІІІ

2013/2014

Біологія

Нестеренко Ганна

10

ІІІ

 2014/2015   Біологія  Нестеренко Гання  11    ІІІ