Виробничі практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня у другому півріччі 2020–2021 н.р. відповідно наказу по ЦДПУ ім. В. Винниченка мали виключно дистанційний характер через епідеміологічну ситуацію в державі та світі.

Практика у групах дошкільного віку для студентів 3 курсу та в поєднанні з практикою у початковій школі для студентів 4 курсу була організована шляхом удосконалення аналітичних, творчих, дослідницьких та технічних навичок майбутніх педагогів, формування у них професійних компетентностей. Для обміну досвідом із фахівцями дошкільної освіти були проведені ряд зустрічей у форматі zoom-конференцій із вихователями здо та вебінар з питань інклюзії та співпраці ззсо та здо з дитячою бібліотекою та іншими закладами міста.

Для багатьох практикантів завдання методистів стали поштовхом для власного удосконалення й формування soft skills та hard skills. У когось відбулося самовиховання в плані організованості, надолуження навичок володіння різними можливостями технічних засобів, відкриття можливостей навчальних платформ та програм для створення контенту для дітей, опанування власними страхами перед камерою під час запису фрагментів діяльності.

Більшість здобувачів відзначили прикрість від позбавлення їх повноцінного спілкування з дітьми та наставниками у закладах освіти через загальний карантин, але серед позитивного виділили прокачку себе у дистанційному форматі надання освітніх послуг та цікаві завдання методистів, що висвітлено у звітах, де слід було відобразити:

- що вдалося опанувати нового;

- з якими труднощами зіткнулися;

- як змінилося ставлення до обраної професії;

- що здивувало Вас під час практики;

- які побажання щодо організації та проходження практики маєте;

- що виявилося занадто легким або повторюваним для виконання під час практики;

- що залишилося незрозумілим та складним після практики;

- за що себе можете похвалити;

- яка головна емоція у вас виникає при згадці про проходження практики.

https://drive.google.com/drive/folders/10kCGfY6dstfFIX08EBQdfEox4anl7vHR?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/1ppFbiWp3lTn_2s5pRUrnvL2A9RtQYOVT?usp=sharing

https://drive.google.com/drive/folders/1XGNxcniYWjHYNAJqp3H4_xuS3IhDNPpH?usp=sharing

Інформацію підготувала факультетський
керівник практик Н. М. Андросова

Зображення взято з https://blog.mdconsult.com.ua/?p=605