pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Монтесорі педагогіка

У дистанційному форматі студенти фаху Початкова освіта та Дошкільна освіта зустрілися із фахівцями дитячого розвивального центру "Ладушки", сертифікованими педагогами Асоціації Монтесорі Кришнєю Наталією Володимирівно та засновницею центру Наталією Олексіївною.

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня відкрили для себе метод Марії Монтесорі - відомої італійської педагогині-гуманістки, антрополога, доктора медицини, претендентки на отримання Нобелівської премії. Цей метод навчанню математики, читання, письма визнано Гарвардським університетом як найкращий.

Зустріч проведена в рамках вивчення дисципліни "Історія педагогіки" (лектор - д.п.н. О.С.Радул, семінарські - викладач Н. М. Андросова) та з метою популяризації альтернативної освіти дітей, розширення можливостей професійної реалізації фахівців дошкільної та початкової освіти.