pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Набуття педагогічного досвіду студентами-дефектологами

Навіть в умовах карантину студенти-дефектологи продовжують ефективно набувати педагогічний досвід. Так, з 24.05 по 04.06 у групи СО20Б проходила навчальна практика в інклюзивно-ресурсному центрі управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

Хочемо висловити подяку за гостинність директору закладу, а за сумісництвом,– талановитому логопеду і сурдопедагогу Дорошенко Олені Миколаївні та творчому колективу. В стінах центру ми отримали цінні знання від педагогічного колективу, зарядились позитивом і ентузіазмом від професіоналів своєї справи, навчились креативно мислити, а також зрозуміли, що любов до дітей є головним індикатором справжніх фахівців та запорукою результативності. Бажаємо процвітання закладу, а працівникам – якомога більше вдячних діток, здоров’я, натхнення і сил для нових звершень!