pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Сторінка образотворчого відділення в Інстаграм https://www.instagram.com/art_faculty_krop/

Сторінка образотворчого відділення в Фейсбук https://www.facebook.com/Arteducationkrop/

Звітна конференція з педагогічної практики

28 березня 2024 року на звітній конференції з педагогічної практики обговорили результати та підвели підсумки роботи  студентів-художників групи МО20Б ОП Середня освіта (Образотворче мистецтво) кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв, яка проходила в Комунальному закладі «Подільська гімназія Кропивницької міської ради».

Педагогічна практика студентів-художників групи МР20Б

Завершилася педагогічна практика  студентів-художників групи МР20Б ОП Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація кафедри мистецької освіти факультету педагогіки, психології та мистецтв, яка проходила в художніх школах та студіях нашого міста.

Виставка друкованої графіки «Відбитки творчості»

В художньо-меморіальному музеї О.О. Осмьоркіна з 27 лютого по 1 березня 2024 року проходила виставка друкованої графіки «Відбитки творчості» студентів кафедри мистецької освіти ЦДУ ім. В.Винниченка.

Професор Единбурзького університету Н.Осборн прочитав лекцію на кафедрі мистецької освіти

На кафедрі мистецької освіти 18-20 лютого 2024 року відбулася чергова планова зустріч з професором Найджелом Осборном. Лекції відбуваються з початку навчального року на основі угоди між ЦДУ ім. В. Винниченка та ГО «Арт-ДОТ».

Профорієнтація кафедри мистецької освіти

Гарні справи добре розпочинати в позитивно заряджені дні, 25 грудня – святковий і саме такий. В цей день відбулася низка зустрічей представника кафедри мистецької освіти ЦДУ імені Володимира Винниченка в Мар’янівській громаді з питань профорієнтаційної діяльності та співпраці університету й громади. Викладачка кафедри мистецької освіти Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Гусєва Любов Григорівна, мала розмову з очільником Мар’янівської громади Флорею Андрієм Володимировичем та нагоду виступити на нараді громади з пропозицією від кафедри й університету щодо співпраці та залучення дітей і молоді до університетського життя.