pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Угоди про співпрацю 053 Психологія

КЗ Ліцей природничих наук Кропивницької міської ради

Кіровоградський обласний центр зайнятьсті (Воронкевич А.В.)

КНП ОКОЦКОР (ІщенкоЄ.О.)

Кропивницький міський центр соцслужб

Олександрія (медколедж)

Олександрія (педколедж)

Управління освіти Кропивницької міської ради

Договір про двостороннє співробітництво з Державним вищим навчальним закладом "Донбаським державним педагогічним університетом", м.Слов'янськ, Україна

Угода про співробітництво між Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка та Державною установою «Кропивницький слідчий ізолятор» (№А-11 від 28 квітня 2023 р.)

Угода про співробітництво з Чорноморським національним університетом імені Петра Могили (2022 р.)

Договір про співпрацю з прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника (2022 р.)

Угода про співробітництво з Кіровоградським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України (2019 р.)

Угода про співпрацю з Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр №1» Міської ради міста Кропивницького (2019 р.)