2018 02 26 124 лютого 2018 року на базі Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання № 6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

2018 02 20 2У 2018 році Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка вперше оголошує набір на спеціальність інженерно-педагогічного спрямування «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)».

2018 02 20 119 лютого 2018 році під головуванням члена Лабораторії дидактики фізики О.М.Трифонової відбулося засідання Ради молодих вчених ЦДПУ.

LDF27 лютого 2018 року на базі фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбудеться семінар з авторами підручників з фізики та математики для закладів загальної середньої освіти.

2018 02 18На базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.