2018 01 26В музеї Обласного інституту післядипломної освіти ім. Василя Сухомлинського відбулася зустріч керівника лабораторії дидактики фізики та технологій професора М.Садового із академіком НАПН України О.Сухомлинською, директором інституту післядипломної освіти Л.Корецькою, головою обкому профспілки працівників освіти та науки С.Скалько.

 

2018 рік багатий на пам’ятні дати, адже цього року відзначаються ювілеї і наших педагогів-земляків: 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського та 90-річчя від дня народження Семена Гончаренка.

Учасники зустрічі провели дискусію з проблеми впровадження у практику роботи науковців та практичних педагогів творчих надбань видатних вчених наших земляків.

М.Садовий поінформував присутніх про підготовку до міжнародної науково-практичної конференції присвяченої 90-річчю від дня народження С.Гончаренка, яку відбудеться 19-20 квітня 2018 р. у педагогічному університеті.

Здійснюється підготовка до відзначення 100-річчю від народження В.О.Сухомлинського. Планується провести на початку жовтня 2018 р. міжнародну конференцію.