2018 02 1Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Методичних рекомендацій щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 року №726, у Донецькому національному медичному університеті 30.01.2018 року відбулися вибори керівника закладу вищої освіти.

Члени лабораторії дидактики фізики Суховірська Людмила Павлівна, Лунгол Ольга Миколаївна взяли участь у виборах ректора Донецького національного медичного університету в місті Краматорськ. Прийняли активну участь у спільному засідання кафедри медичної фізики та інформаційних технологій (Краматорськ) та кафедри медичної фізики та інформаційних технологій № 2 (Кропивницький) Донецького національного медичного університету. 

Керівництво університету організувало захоплюючу екскурсію в невелике містечко Соледар. На перший погляд, це нічим не примітне тихе й акуратне місто. Але найголовніша його відмінність і перевага прихована ... на глибині 300 м. Дивовижний підземний світ розташованої тут соляної шахти не залишає байдужим нікого! Екскурсія проходить по обробленим галереям рудника №1-3, камера № 41-біс. 

Стіни, стеля, фігури та дерева - все складається з солі. Практично екскурсія проходить по дну стародавнього моря. 

Повітря в соляних виробках насичене частинками солі, розмір яких від 1 до 5 мікрон. Концентрація мікрочастинок в 1 м.куб. - до 15 мг. Атмосферний тиск в гірських виробках 772 мм рт. ст., вологість повітря 60% і температура 14-16 ° С. Надзвичайна краса!!!