2018 05 0324-26 квітня 2018 року студенти напрямку підготовки: 6.010103 Технологічна освіта Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка стали учасниками Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» та Всеукраїнського фестивалю декоративно-прикладного мистецтва. Під час проведених заходів всі студенти показали високий рівень фахової компетентності.

Колектив Лабораторії дидактики фізики, технологій та професійної освіти щиро вітає Крамаренко Наталію Миколаївну з Дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» та команду учасників Всеукраїнського фестивалю декоративно-прикладного мистецтва з Дипломом за високий художній рівень та оригінальність виконання виробів в техніці «Скульптурне різьблення». Окремі привітання к.пед.н., доц. Л.О. Чистяковій за підготовку команди Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка до ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології».