2018 05 0826 квітня 2018 року на базі Технологічного коледжу Дніпровського державного технічного університету відбулася VІІІ регіональна науково-практична конференція «Комп’ютерні та інформаційні технології: інновації, практичне використання».

Конференція проводиться щорічно з метою дослідити динаміку впровадження інформаційних технологій у сфері життєдіяльності суспільства та залучити студентську молодь до наукової роботи. В рамках конференції розглядаються наступні напрямки використання інформаційних комп’ютерних технологій: загальні аспекти сучасних інформаційних технологій; практичне використання інформаційних технологій в освіті, обчислювальній техніці, автоматизації виробництва, управлінні, економіці та промисловості.

За активну участь в конференції були нагороджені дипломами:
Номінація «Практичне використання інформаційних технологій в освіті»
Диплом І ступеня – студент Технологічного коледжу ДДТУ Плешивцов Павло Валерійович (наукові керівники –  Королькова Ю.С., Приходько Т.А.). Тема доповіді «Розробка програмного засобу для проведення соціологічних опитувань студентів».
Диплом ІІ ступеня – студент Камʼянського державного енергетичного технікуму Канінець Максим Андрійович (науковий керівник –  Петренко Ю.О.). Тема  доповіді «Інноваційні технології освітньо-інформаційного процесу».
Диплом ІІІ ступеня – студент Камʼянського медичного коледжу Пільгу Ілля Олегович (науковий керівник –  Курницька Т.Л.). Тема доповіді «Нанотехнології в медицині».
Номінація «Практичне використання інформаційних технологій в автоматизації виробництва»
Диплом І ступеня – студенти Камʼянського державного енергетичного технікуму Кириченко Діна, Павлюченко Сергій (науковий керівник –  Кіктєва А.В.).
Диплом ІІ ступеня – студенти Придніпровського державного металургійного коледжу Отрішко Дмитро, Соболевський Леон (наукові керівники – Достій Т.В., Ахман А.М.).
Диплом ІІІ ступеня – студент Камʼянського державного енергетичного технікуму Бандурка Ігор (науковий керівник – Аверʼянова Т.І.).
Вітаємо студентів-переможців конференції! Висловлюємо подяку викладачам-керівникам за високий рівень підготовки студентів до науково-практичної конференції!