29 лютого 2016 року за ініціативи та співпраці психологічної  служби  КДПУ ім. В. Винниченка і Клініки дружньої до молоді, яка є відділенням Обласного  центру планування сім ї та репродукції людини, на фізико – математичному факультеті відбувся просвітницько – профілактичний захід «Репродуктивне  здоров’я  молоді».  Студенти були ознайомленні з діяльністю Клініки дружньої до молоді та з переліком фахівців, які надають  безкоштовні та конфіденційні консультації. Слухачі активно обговорювали почуту інформацію та задавали питання різного характеру  лікарю акушер - гінекологу Драч С. В. та психологу Клініки дружньої до молоді Рижковій О. А. Студенти усвідомили, що дана інформація є корисною та допоможе зробити правильний вибір в житті.