До уваги випускників, які закінчили університет у грудні 2019 року за освітньо-кваліфікаційним рівнем "магістр" та у червні 2020 року за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр", "магістр" денної, державної форми навчання.

Перелік документів на отримання одноразової адресної грошової допомоги випускникам:

  1. Договір про працевлаштування (3 примірники)
  2. Довідка з місця роботи
  3. Копія паспорта
  4. Копія ідентифікаційного номера
  5. Копія диплому та додатку
  6. Копія трудової книжки (завірена за місцем роботи)
  7. Заявка
  8. Виписка з банку

Документи подати до 10 жовтня 2020 року за адресою: ЦДПУ ім. В.Винниченка, вул. Шевченка, 1, 5-ти поверховий корпус, каб. 202

З метою своєчасного комплектування закладів освіти м. Кам’янське на 2020-2021 навчальний рік педагогічними кадрами із числа випускників, які завершують навчання за спеціальностями педагогічного напряму у 2020 році, департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради повідомляє про наявність в закладах середньої, дошкільної освіти міста вакантних педагогічних посад.

З питань працевлаштування пропонуємо звертатись до керівника закладу освіти або департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради за адресою: просп. Свободи, 36,  м.  Кам'янське, телефон (0569)554081.

З поштовою та електронною адресами закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти  можливо ознайомитись на сайті департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради (uondmr.at.ua) в розділі «Заклади освіти».

Департамент з гуманітарних питань Кам'янської міської ради

Список вакантних посад

Управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації з метою якісного добору та розстановки педагогічних кадрів у закладах освіти області надсилає список прогнозованих вакантних педагогічних посад на 2020/2021 навчальний рік у розрізі спеціальностей та районів.

Одночасно інформуємо про створення на сайті управління рубрики "Вакантні педагогічні посади."

Список прогнозованих вакантних педагогічних посад у закладах загальної середньої освіти Кіровоградської області на 2020/2021 навчальний рік