Для створення позитивного іміджу та з метою успішного позиціонування університету на ринку освітніх послуг оголошується конкурс на краще гасло українською та англійською мовами.
Положення про порядок поселення студентів, аспірантів, докторантів та використання місць у гуртожитках Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка
- Підготовка до проведення поселення студентів у гуртожитки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
- Вирішення питань поселення студентів у гуртожитки проводиться комісією з поселення студентів і аспірантів університету в складі: першого проректора , проректора з ЕМТР, голови профспілкового комітету студентів та голови студентської ради університету.
- Комісія з поселення університету проводить попередній розрахунок потреб факультетів у місцях для поселення (згідно особистих заяв студентів) та визначає загальний дефіцит місць. Місця між факультетами розподіляються з урахуванням першочергового поселення студентів першого курсу денної форми навчання у відповідності з встановленими квотами. Залишок місць надається факультетам пропорційно контингенту студентів старших курсів, які потребують поселення у гуртожиток.До 25 травня деканати зобов'язані надати університетській комісії з поселення орієнтовну кількість набору І курсу з метою визначення ліміту місць в гуртожитках університету
- Комісії з поселення гуртожитків у складі: голови профбюро студентів факультету, голови студентської ради факультету, голови факультетської студентської ради гуртожитку, заступника декана з виховної роботи та коменданта гуртожитку, готують та подають університетській комісії з поселення карту поселення та списки студентів для поселення у гуртожитки на новий навчальний рік до 25 травня кожного календарного року.
- На підставі розподілу місць університетська комісія з поселення залучаючи факультетські комісії з поселення, узагальнює пропозиції та затверджує списки студентів, рекомендованих до поселення у гуртожитки, на новий навчальний рік. Сітка поселення складається університетською комісією з поселення з урахуванням компактного розміщення студентів у відповідності із санітарними нормами та визначенням резервних місць у вигляді окремих кімнат. Для студентських сімей та сімей з дітьми виділяються окремі місця з житлового фонду, кількість яких визначається згідно з поданими заявами.\
Сітка поселення погоджується з профкомом студентів університету та затверджується наказом ректора. - Комісії з поселення гуртожитків готують списки по факультетам на поселення студентів до наказу та передають дані першому проректору та проректору з ЕМТР. Згідно з затвердженим списком та сіткою поселення адміністрація університету готує ордери на поселення студентів і передає їх на факультети. Комісії з поселення факультетів організовують видачу ордерів студентам.
- Коменданти гуртожитків за участю старост гуртожитків проводять поселення студентів на підставі ордера. Зміна сітки поселення протягом навчального року можлива тільки після погодження з адміністрацією університету, деканатами, профкомом студентів та студентськими радами гуртожитків. Переселення з однієї кімнати до іншої проводиться комендантом тільки після погодження з заст. декана з виховної роботи факультету та профспілковим комітетом студентів.
- Комісії з поселення гуртожитків з метою виконання правил внутрішнього розпорядку та збереження майна повинні дотримуватись таких правил:
- поселення студентів І курсу - по можливості в окремі кімнати;
- кімнати закріпляються за студентами, як правило, на весь період навчання за умови, що вони виконують усі правила проживання у гуртожитку, а кімнати укомплектовані за санітарними нормами;
- ордери на поселення видаються тільки при пред'явленні студентського квитка та всіх документів, необхідних для поселення;
- не допускати поселення у гуртожитки студентів, які порушували правила внутрішнього розпорядку.
Питання про поселення студентів, які мають академічні заборгованості, розглядати тільки після виходу наказу про переведення на наступний курс за наявності місць у гуртожитку.
- Принципи поселення студентів у гуртожитки ЦДПУ ім. В.Винниченка.
У зв'язку із збільшенням контингенту студентів на факультетах та внаслідок дефіциту місць для поселення впроваджуються такі умови:- Проводити поселення іногородніх студентів І курсу, крім тих, хто проживає у найближчих до м. Кропивницький населених пунктах згідно з встановленими квотами.
- Право першочергового поселення мають:
- студенти сироти, студенти, позбавлені батьківського піклування;
- студенти-інваліди;
- студенти-чорнобильці;
- студентські сім'ї, сім'ї з дітьми;
- студенти з малозабезпечених сімей.
- Поселення студентів старших курсів здійснювати в межах розподілу місць, згідно з сіткою поселення за рейтинговою основою.
Рейтинг складається за наступними покозниками:- Успішність навчання;
- Стан кімнат та блоків;
- Наявність чи відсутність зауважень, доган, подяк;
- Дотримання правил внутрішнього розпорядку;
- Виконання умов договору.
- Перевагами при поселенні користуються студенти, що зробили ремонт в кімнатах.
- З кожним студентом підписується угода на проживання, у якій передбачається виконання правил внутрішнього розпорядку, збереження матеріальних цінностей тавідшкодування можливих нанесених збитків.
- Порядок поселення та виселення студентів з гуртожитків.
- Закінчивши навчальний рік, студент повинен здати кімнату, блок, ключі від кімнати та інвентар коменданту гуртожитку, отримати довідку про здану кімнату. Студенти випускних курсів
- При поселенні на наступний навчальний рік студент на підставі студентського квитка та документів, необхідних для поселення, одержує ордер та реєструється у коменданта та паспортиста гуртожитку.
- За сприяння комісій з поселення гуртожитків студент укладає угоду на проживання з адміністрацією університету та знайомиться з правилами внутрішнього розпорядку і правилами пожежної безпеки, одержує перепустку до гуртожитку. При поселенні студент сплачує за проживання не менш, ніж за рік вперед.
- Під час поселення студент здає дублікат ключа коменданту на весь термін проживання.