10 грудня, Юридичною клінікою «Artium De Lex» та Студентською радою ЦДПУ ім. В.Винниченка, за участі кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права, а також кафедри галузевого права та правоохоронної діяльності, було проведено круглий стіл «Студенти як основний орієнтир у діяльності закладу вищої освіти».

21 жовтня директор юридичної клініки «Artium De Lex» Олексій Кісенко та консультант клініки Мирослава Колісніченко відвідали проблемну групу.

Керівники секторів та директор юридичної клініки «Artium De Lex» провели лекцію для студентів-правників в якій роз'яснили особливості роботи секторів клініки та специфіку юридичного консультування.

Нещодавно відбувся черговий Форум Асоціації юридичних клінік України «Потенціал юридичних клінік у модернізації правничої освіти». Представником Юридичної клініки «Artium De Lex» ЦДПУ ім. В. Винниченка на Форумі була її керівник Анастасія Корнійченко.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та карантинними заходами, юридична клініка «Artium de Lex» ЦДПУ ім. В.Винниченка з 14 вересня переходить на дистанційну форму роботи.