З 8 по 9 червня 2018 року в Києві стартував Перший Всеукраїнський Форум юристок, який відбувся вперше в історії юридичної професії України за участі 200 правниць. Серед яких були адвокатки, судді, нотаріуски, представниці правоохоронних органів, правозахисниці та інші фахівчині з галузі права, також приймала безпосередню участь студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка магістр першого року навчання факультету історії та права спеціальності 081 Право, заступник начальника відділу представництва в Кропивницькому Місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Мироненко Анастасія.

Інформацію надано факультетом історії та права

На базі головного територіального управління Юстиції відбулась зустріч з  керівником Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту ,  координатором проекту «Я МАЮ ПРАВО», Владиславом Власюком. Учасниками заходу стали партнери проекту, зокрема, Юридична клініка Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у складі керівника Юридичної клініки ЦДПУ, доцента кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права, кандидата педагогічних наук, доктора філософії, Владимирової Валентини Іванівни та студентів-консультантів Максима Миколюка, Ірини Мунтян та Колісніченка Владислава.

Інформацію надано факультетом історії та права

У травні 2018 року пройшла правоосвітня лекція на тему “Захист від усіх форм насильства”.

Студенти-консультанти Юридичної клініки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Локотош Марина та Мунтян Ірина під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права, кандидата педагогічних наук, доктора філософії  Владимирової Валентини Іванівни зустрілися з учнями дев’ятого та десятого класу Навчально-виховного об’єднання №18.

Інформацію надано факультетом історії та права

В травні 2018 року в Центральноукраїнському педагогічному університеті ім. Володимира Винниченка відбулася зустріч з представниками Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області на якій було проведено правоосвітницьку діяльність для студентів-контрактників щодо отримання податкової знижки на навчання.

Інформацію надано факультетом історії та права

На таку тему 15 травня 2018 року у Кропивницькому на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся тренінг, котрий організували студенти-клініцисти Юридичної клініки ЦДПУ, Ірина Мунтян, Владислав Колісніченко, Максим Миколюк та Марина Локотош за підтримки керівника Юридичної клініки ЦДПУ, доцента кафедри державно-правових дисциплін та адміністративного права, кандидата педагогічних наук, доктора філософії, Владимирової Валентини Іванівни.