Студентська рада Університету

Нова Студентська рада розпочала роботу

01 листопада 2017 року відбулось перше (установче) засідання Студентської ради Університету, метою якого було обрання та затвердження заступників голови студентської ради Університету, розглянути конкретні напрями роботи студентської ради та затверджено програми діяльності.

23132043 530886540594828 3038050032039756336 n

Відтак, було підтримано пропозицію О. Болєлова щодо обрання його заступниками Марини Стеби та Турчиної Ольги. Секретарем студентської ради обрано Кулебу Тетяну. Визначено делегатів до Молодіжної ради при виконавчому комітеті КМР.

Визначивши напрямки роботи, було створено наступні структурні підрозділи: відділ студентського дозвілля та ініціатив (Гева Богдана), прес-центр (Олександра Сухенко), відділ спорту та фізичного розвитку (Александрова Вікторія), відділ освіти і науки (Цилюрик Владислав).

«Студентська рада має великі плани на цей рік. Ми зробимо все, щоб створити найкращі умови навчання та організації дозвілля студентів. Сподіваємось виправдати очікування та бути опорою та підтримкою для всіх. В свою чергу просимо вас брати активну участь в заходах» - Олександр Болєлов, голова студентської ради Університету