Студентська рада Університету

Освіта в ЦДПУ стане ще кращою!

Адже з ініціативи УАС у місті Дніпрі відбулися навчання для студентських експертів з питань якості вищої освіти. Представники Української Асоціації Студентів організували дводенний тренінг, що проходив на базі Дніпропетровської медичної академії з 25 по 26 квітня.

Представником студентського активу від педагогічного університету було делеговано студентку третього курсу та голову Студради психолого-педагогічного факультету Алісу Кушнірову.

Учасники тренінгу ознайомилися із такими джерелами: "Розробка освітніх програм: методичні рекомендації" та "Стандарти і рекомендації із забезпечення якості у Європейському просторі вищої освіти (ESG)", а також Законами України "Про освіту" та "Про вищу освіту".

Окрім того, всі протестували себе на міцність та ґрунтовність отриманих знань. Тож тепер маємо власного студентського експерта, до якої можна звертатись з усіх питань щодо якості вищої освіти, а отже будемо обізнані щодо свої можливостей, прав та обов’язків!