Підготовка офіцерів запасу

Здобувачі освіти Центральноукраїнського державного університету мають змогу пройти підготовку офіцерів запасу.  В цьому напрямку університет співпрацює з кафедрами військової підготовки наступних закладів вищої освіти: кафедрою військової підготовки Кіровоградської льотної академії  Національного авіаційного університету та Військовою академією (м. Одеса). Підготовка здійснюється за кошти фізичних і юридичних осіб. Здобувачами військової освіти можуть бути як студенти, так і особи, що мають вищу освіту та придатні до військової служби за станом здоров’я.

Підготовка військовою кафедрою КЛА НАУ здійснюється на базі льотної академії. Група курсантів військової академії м. Одеси проводить зайняття на базі університету та військових частин гарнізону міста. Отримати офіцерське звання можуть і чоловіки, і жінки.

Студенти другого та старших курсів навчання (будь-якої форми навчаннячоловічої та жіночої статі), а також осіб, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (без вікових обмежень) можуть пройти конкурсний відбір на навчання (контрактна основа) на кафедрі військової підготовки Кіровоградської льотної академії НАУ за програмами підготовки офіцерів запасу.

Військово-облікова спеціальність – „Штабна авіаційна” (офіцер авіаційного штабу).

Заняття проводяться виключно в м. Кропивницький.

Щоб бути включеним у список кандидатів громадянину необхідно особисто прибути на кафедру військової підготовки КЛА НАУ і подати заяву секретарю відбіркової комісії, що знаходиться у викладацькій кафедрі.

Додаткову інформацію про умови проведення конкурсного відбору, а також про особливості проходження військової підготовки можна отримати:

- на кафедрі військової підготовки Кіровоградської льотної академії НАУ

- на сайті кафедри військової підготовки Кіровоградської льотної академії НАУ (www.klanau.kr.ua)

- за тел: 0522-394-749 (8.00 – 16.00)

Військово-облікові спеціальності

Договір про організацію військової підготовки

Набір на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу