Наукові конференції, олімпіади, конкурси студентських наукових робіт, грантові програми

Представники ЦДУ взяли участь у Ярмарку професій до Дня Європи

Сьогодні, 9 травня, у рамках святкування Дня Європи в Україні пройшов ярмарок професій ProfiFair. Співорганізаторами заходу виступили Донецький державний університет внутрішніх справ, Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка та Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості, за сприяння Представництва  Євросоюзу в Україні.

На ярмарку були представлені вищі та професійно-технічні навчальні заклади регіону, Євроклуби, Інформаційний Центр ЄС тощо.

В рамках Дня Європи також пройдуть панельні дискусії, спікерами в яких виступлять представники закладів освіти, органів місцевого самоврядування, та різноманітних громадських організацій міста, області та країни. Долучайтеся!

Детальніше про програму заходів можна дізнатися за посиланням.