Серце й розум, твердь ритмічно:
Першим став – філологічний!!!
Моє. Замість епіграфа

Факультет філології та журналістики Центральноукраїнського державного педагогічного університету запрошує до своїх лав і тих, хто свідомо вирішив здобути наш диплом, і тих, хто не визначився ще з вибором.

25–26 червня 2020 року кафедра української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету (м. Кропивницький) організувала й провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблемні питання нової редакції Українського правопису» дистанційно на платформі «ZOOM».

Кафедра української мови отримала черговий розкішний подарунок – низку безцінних видань із серії «Словникова спадщина України». За це низький уклін і щиросердна подяка керівниці проєктів громадської організації «Ротарі клуб Київ-сіті» Л. О. Богуславській, Р. В. Воронезькому та всім причетним.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

«Я шаную свій університет, я люблю рідний факультет, я пристрасно кохаю найкращу у світі кафедру української мови. Її неповторну ауру створювало багато поколінь знаних науковців: улюблений учень О. О. Потебні В. І. Харці́єв, Є. С. Регушевський, В. Т. Горбачук, К. Г. Городенська, В. К. Чернецький, В. О. Горпинич, В. В. Різун, В. В. Лучик, В. М. Ожоган та інші. Наукові здобутки нашої кафедри – це те, що житиме вічно, щороку розширюючи масштаби звершень. Новочасне покоління дослідників кафедри щиро віддане рідній українській мові як символу стійкості Держави, її Соборності й міцності», – саме такими словами характеризувала й характеризую alma mater.

Інформацію надано факультетом філології та журналістики

Найкраща у світі кафедра української мови, наукова спільнота Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка щиро вітає високодостойного Олександра Петровича Білих, доцента кафедри української мови, із блискучим захистом докторської дисертації на тему: "Українська редакція церковнослов'янської мови кінця XVI - XVII ст.: проблеми інтерференції та морфологічного внормування". Зичимо Вам, дорогий Олександре Петровичу - окрасо кафедри, козацького здоров'я, довгих щасливих літ життя, любові й поваги родини, колег, учнів, підкорення нових професійних Говерл та Еверестів.

Завідувач кафедри української мови, професор С.Л.Ковтюх