Командою Офісу підтримки вченого пропонується запровадження Національної програми «Наука майбутнього», яка сприятиме розвитку науки та діяльності наукових, науково-педагогічних працівників.

Міністерство освіти і науки України інформує, що відповідно до "Положення про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1994 р. № 560, розпочався етап формування, висунення та подання заявок претендентів на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Влітку 2022 року доцент кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики ЦДПУ ім. В. Винниченка Бондаренко Катерина взяла участь у програмі академічної мобільності, що реалізовувалася на базі Університету Альфонсо ель Сабіо (Universidad Alfonso X el Sabio), м. Мадрид, Іспанія.

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошує взяти участь в анонімному опитуванні на тему: «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації наукових заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти»