Навчально-науковий відділ

Семінар на тему: «Написання заявки проєкту на конкурс. Самооцінювання. Оцінювання проєкту експертами МОН»

Шановні наукові керівники та відповідальні виконавці науково-дослідних проєктів!

15 квітня 2024 року (понеділок) о 14:10 відбудеться семінар від наукового відділу на тему: «Написання заявки проєкту на конкурс. Самооцінювання. Оцінювання проєкту експертами МОН».

Доповідь: фахівець науково-дослідної частини, Сільченко Юлія Юріївна, кандидат географічних наук, доцент.

Перед початком семінару зареєструйтесь: https://forms.gle/4n9k1HoMp2CYyq3e7
Форма заходу: онлайн на платформі Google Meet.
Щоб приєднатися до відеозустрічі, натисніть посилання https://meet.google.com/mmu-mhde-zpq

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації з філології «Сучасний лінгвістико-інформаційний дискурс: мовні засоби, наративи, символи, персоналії»

До участі у підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені сучасним лінгвістико-інформаційним дискурсом.

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Цифровізація освіти та соціальні проблеми в сучасному техногенно-інформаційному суспільстві»

До участі у підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені цифровізацією освіти та соціальними проблемами в сучасному техногенно-інформаційному суспільстві.

План проведення семінарів «Конкурс наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, за рахунок коштів державного бюджету»

З метою належного рівня підготовки та організації проведення конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок на 2025 рік, виконавцями яких є заклади вищої освіти та наукові установи, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, з фінансуванням, запрошуємо керівників наукових проєктів, завідувачів кафедр, деканів, відповідальних за наукову роботу долучитися до серії семінарів з обговорення питань особливостей конкурсу наукових проєктів МОН.

Інформацію надано навчально-науковим відділом

Оголошено 18-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA» 2023/2024

До участі у конкурсі запрошуються студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності, 3 – 6 курсів денної форми навчання (бакалаврат та магістратура), громадяни України віком до 35 років включно.