Профком

Увага, відпочинок! Профком працівників Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка запрошує

Профком працівників Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка запрошує на відпочинок

12 лютого 2024 року відбулося засідання Спілки ректорів закладів вищої освіти України за участю Міністра освіти і науки України Оксена Лісового з питань реформування вищої освіти

Матеріали презентовані Міністерством освіти і науки України під час засідання Спілки ректорів закладів вищої освіти України 12 лютого 2024 року з питань реорганізації закладів вищої освіти України в рамках проведення реформування вищої школи за участю Міністра освіти і науки України Оксена Лісового.

Участь Профспілки працівників освіти і науки України в роботі круглого столу «Реорганізація закладів вищої освіти в рамках проголошеної Урядом реформи вищої школи»

8 лютого 2024 року заступники голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк та Ольга Чабанюк взяли участь у роботі круглого столу на тему: «Реорганізація закладів вищої освіти в рамках проголошеної Урядом реформи вищої школи».

Звітна профспілкова конференція за 2023 рік

21 лютого 2024 року відбулася звітна конференція первинної профспілкової організації працівників Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Увага! Звітна профспілкова конференція за 2023 рік

Особливості надання відпусток під час воєнного стану

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на запити з місць щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчихактів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань» від 22.11 2023 No 3494-ІХ, який набув чинності 24 грудня 2023 року, в частині змін про відпустки та інших рекомендує врахувати наступне.