Порядок денний:

1. Про навчальне навантаження науково-педагогічних працівників та відповідність його Колективному договору.
2. Різне.

Рішення жовтень 2019 рік

ПРИСУТНІ: 15 членів профкому, проректор з навчальної роботи Є.О. Клоц.

1.СЛУХАЛИ: І.П. Краснощок про навчальне навантаження науково-педагогічних працівників.

Проаналізувавши навантаження науково-педагогічних працівників констатувала, що основні вимоги Колективного договору щодо навчального навантаження витримані.

Звернула увагу на деякі проблеми. Є тенденція щодо викладачів, які не мають повного навантаження, особливо в ІІ семестрі. Болюча ситуація на факультеті філології та журналістики: десять осіб, працівники, основним місцем роботи яких є університет, протягом року не мають навантаження (0,7 ставки всі, крім завідувача кафедрою). Так само і на кафедрі практичної психології. Зауважила, що профспілка зробила багато роботи й узгодили ситуацію. Викладачі погодились з таким навантаженням. Питання треба вирішувати до підписання навантаження.

Ще однією проблемою є велике аудиторне навантаження. Профспілкова організація та викладачі вирішити її не можуть. Велика частка аудиторного навантаження на факультетах фізичного виховання та іноземних мов.

Користуючись присутністю Є.О. Клоца, хочемо почути відповіді на питання: який взаємозв’язок рейтингового впливу на навантаження? Ніяк не регламентується обов’язковість надавання викладачу повної ставки. Звернути увагу, конкретизувати у Колективному договорі питання з розподілу ставок. Перспектива на майбутнє: обговорити підхід до вибіркових дисциплін. Де положення? Право доступу до студентів важливе: той буде мати навантаження.

Констатувала: порушень норм Колективного договору загалом нема.

ОБГОВОРЕННЯ:

Пономаренко Л.В.: Ми не аналізуємо те, що робила навчальна частина: перетасовки кафедр, якість навчального навантаження. За штатним розписом 14 чоловік, які не мають навантаження протягом року. Але їх так влаштовує, вони мають ще роботу. Решта викладачів – мають зверху ставки. Нема навантаження магістрів на кафедрі педагогіки.

Краснощок І.П.: входять у загальне навантаження.

Горська О.О.: Ніхто з претензіями до профорга не звертався.

Кдоц Є.О.: Обговорювати затверджене навантаження немає сенсу. Можемо тільки зробити висновки на майбутнє. Основний документ – Колективний договір, укладений між викладачами (трудовим колективом) та адміністрацією, обов’язковий для виконання усіма членами колективу. А інтереси членів профспілки представляє профком. Намагався перевірити навчальне навантаження не з боку, а з відповідності Колективному договору (загальне навантаження, обмеження мінімальної кількості аудиторних годин).

Зазначив: при плануванні та аналізі навантаження виявив наступні питання. Чи погіршилась якість освіти, освітніх послуг, коли ми плануємо викладачу більше ставки, більше аудиторних занять? З моєї точки зору, якість освіти погіршується. Треба враховувати науковий рейтинг викладачів, від якого ми можемо відштовхуватись, в декількох напрямках. Враховувати рік роботи (навчальний або календарний), за який написані наукові роботи чи виконані певні вимоги при розподілі ставок.

Стосовно вибіркових дисциплін: розробимо систему, шаблон, де прописаний навчальний план, анотація дисципліни, розробка лекцій, навчально-методичний комплекс. Дисципліна має бути міждисциплінарною. Якщо так, механізм запрацює. Але це вдарить по кількості ставок деяких фахів, заріже подвоєні спеціальності.

Виникає питання, чи встигнемо за три роки дати базові знання з дисципліни? Залишиться 140 кредитів і підуть всі ставки. Лист Міністерства освіти і науки за 2015 р. вимагає не менше 12 кредитів на основну спеціальність. Також заклади освіти мають забезпечити студентів рівнем англійської мови В2.

Іноземна мова – один із факторів, коли ми можемо переконати студентів не їхати за кордон. Можемо запрошувати міжнародні агенції, які видають міжнародні сертифікати. По закінченні університету студенти мають диплом бакалавра, сертифікат В2 або гарно знають англійську мову.

У перспективі магістратуру заберуть великі вузи, нам потрібно забрати всіх дітей області на бакалавра. Батьки мають зиск: не відпускають далеко дітей. З часом система зміниться на краще.

Пропозиція: всім науковцям підвищити рівень іноземної мови. Є стимул відвідувати міжнародні конференції, симпозіуми, брати участь в грандах. У перспективі набір студентів-іноземців, яких можуть навчати наші викладачі. Це допоможе залучати студентів. Сформовані групи збільшать викладачам ставки (з резерву університету).

Наголосив: необхідно розробити положення з розрахунку ставок. Рейтинг викладачів має впливати на навантаження. Треба також розробити положення та створити робочу групу. Треба скорочувати аудиторні години. Багато студентів не ходять на заняття. Треба підвищувати якість освітніх послуг.

Дефорж Г.В.: Чи не можна залишити класичні педагогічні спеціальності? Немає вузьких фахівців на викладання дисциплін?

Клоц Є.О.: Класичні вузи не дають надбавки за педагогічні спеціальності. Класичні вузи вимирають. Нема промисловості. Нема набору.

Калініченко Н.А.: Суспільно-гуманітарні, мовні кредити будуть затребувані, але 60 кредитів на вибіркові дисципліни – багато. Хімія, біологія, вузькі спеціальності не мають бути вибірковими.

Пономаренко Л.В.: Була присутня при формуванні навантаження й хочу зауважити на жорстокому дотриманні умов Колективного договору проректором та навчальним відділом. Зазначила: факультети фізичного виховання та іноземних мов солідарно діляться ставками між кафедрами факультетів. Обмежено – факультет педагогіки та психології.

1. ПОСТАНОВИЛИ:

1. Констатувати, що навчальне навантаження в основному відповідає Колективному договору.

2. Розробити пропозиції до Положення про врахування рейтингу при розподілі навантаження.

3. Взяти участь у розробці Положення про розробку вибіркових дисциплін.

Проголосували – одноголосно «за».

2. СЛУХАЛИ: інформація із серії «Різне»: оголошення.

Профоргам факультетів і підрозділів перевірити та оновити списки дітей членів профспілки для отримання новорічних подарунків (протягом одного-двох тижнів).

Зараз відбуваються конкурси по факультетам, звільнені не платять внесків. Контролювати, хто проходить за конкурсом, треба писати заяву про безготівкове відрахування профспілкових внесків.

Концерти у листопаді: обласна, Тернопільська, Волинська, Вінницька філармонії. Квитки до 100 грн, замовляти у профкомі.