Порядок денний:

1. Про тепловий режим в університеті.
2. Про фінансовий стан університету та виплату матеріальної допомоги згідно.
3. Колективного договору.
4. Про умови страхування.
5. Про надання матеріальної допомоги.
6. Різне.

Рішення листопад 2018 рік

ПРИСУТНІ: 18 членів профкому, ректор університету професор О.А. Семенюк, проректор з АГЧ А.А. Карабут.

1. СЛУХАЛИ: інформацію проректора з АГЧ А.А. Карабута про тепловий режим в університеті.

Довів до відома присутніх: проведено заміри температури по будівлям університету. 5-поверховий корпус – 15-18°С. У старому та 7-поверховому навчальних корпусах опалення запустили на ніч не прикручуючи, щоб прогріти приміщення. Тут а також у гуртожитках університету опалення працює цілодобово у штатному режимі. У санаторії-профілакторії старі вікна, треба замінити. Прорахували косметичний ремонт профілакторію (не робили від відкриття) – треба 110 тис. грн.

Корпус № 6 ПГФ – скарг на температурний режим не надходило. На факультеті фізичного виховання є проблемний момент – великий ігровий зал – 14°С. Приміщення дуже високе. Нажаль, такий об’єм прогріти нереально.

Приміщення мистецького факультету не опалюється взагалі. Ректор розпорядився переносити заняття у 5-поверховий корпус.

Гуртожитки № 3, 4 – в цілому тепло, старі мережі, пориви ліквідовуємо. Є проблеми з дахом (простояв 12 років), треба робити на весну. Незважаючи на задовільний тепловий режим, студенти все рівно користуються обігрівачами. Попередив студпрофком, будуть проблеми аж до виселення. Для госпчастини велика проблема – відсутність зварювальника. Шукаємо по місту. Загалом, сезон розпочато доволі успішно. Проблемою залишається приміщення бібліотеки.

ПИТАННЯ ТА ОБГОВОРЕННЯ:

Лелека Т.О., факультет іноземних мов: У кутових аудиторіях (№ 720) дуже холодно, 10°С. Батареї опалення зашиті вагонкою.

Карабут А.А.: Опалення запустили на цілодобовий режим, прогріємо. Треба обстежити вікна, зняти вагонку.

Горська О.О.: Кафедри ауд. № 46, 53, 49, 51; лекційні ауд. № 37, 38, 50 – знаходитись не можливо, температура 14°С.

Карабут А.А.: Поспостерігаємо, прогріємо. В ауд. № 51 добавимо два радіатори.

Баранюк О.Ф.: В аудиторіях фізмату вікна пропускають холод. Треба перевірити.

Карабут А.А.: Там піни немає взагалі, встановлювали на цементний розчин.

ПОСТАНОВИЛИ:

1. Інформацію взяти до відома.

2. Рекомендувати проректору АГЧ А.А. Карабуту тримати на контролі зауваження членів профкому.

Проголосували – одноголосно «за».

2. СЛУХАЛИ: ректора, проф. О.А. Семенюка про фінансовий стан університету та виплату матеріальної допомоги згідно Колективного договору.

Про перспективи отримання заробітної плати зауважив: нічого тривожного немає. Технічний персонал кошти на оздоровлення отримає в цю зарплату.

У питаннях оплати комунальних платежів – ідемо за планом. Через холодний листопад збільшились платежі за тепло. Також збільшилось використання електроенергії. Наголосив: за використання обігрівачів – покарання аж до звільнення.

Довів до відома присутніх: є 1 млн грн боргу студентів за оплату за навчання. Маємо отримати до нового року. Запропонував членам профкому зв’язатися з деканатами та допомогти отримати кошти від студентів, які платять помісячно.

Ознайомив присутніх із графіком роботи: грудень 2018 р. – випуск магістрів, січень 2019 р. – сесія бакалаврів з 08.01. по 16.01., канікули з 16.01.2019 по 16.02.2019 р.

Наголосив на проблемах мистецького факультету. Домовились із деканатом, погодились запропонувати міській раді орендну плату у розмірі 1 грн/м², але решту має компенсувати комунальне підприємство. Фінансовий комітет не хоче це робити, з бюджету області не дадуть, але надія є. Система опалення корпусу не витримає включення. Та й півмільйона коштів із наших зарплат підуть на оплату опалення. Також військовий стан передбачає переділ видатків на оборону, й наші кошти можуть туди піти. Тому, щоб не йти у відпустку без збереження заробітної плати, маємо пам’ятати, що є питання енергоефективності. У старому корпусі можна проводити заняття (є інструменти). Треба до березня перечекати.

Довів до присутніх інформацію: із заробітною платою перебоїв не має бути. Зміна системи ринку енергоносіїв веде за собою заключення нових договорів. 48 тис. грн іде на оплату телефонних номерів, тому частина номерів буде відключена.

2. ПОСТАНОВИЛИ:

Інформацію прийняти до відома.

Проголосували – одноголосно «за».

3. СЛУХАЛИ: фінансового консультанта «Стар лайф» І.О. Шишову про довгострокові поліси страхування життя.

Адреса страхової кампанії: вул. Тімірязєва, 62/2. Шишова Інна Олексіївна (фінансовий консультант). тел.: 095 1070528, 067 5208014.

3. ПОСТАНОВИЛИ:

Інформацію прийняти до відома.

Проголосували – одноголосно «за».

4. СЛУХАЛИ: про надання матеріальної допомоги членам профкому.

Ляшук А.М., член профкому від факультету іноземних мов, звернулась із проханням надати матеріальну допомогу члену профспілки, зав. кафедри англійської мови та методики її викладання доц. Снісаренко І.Є. у зв’язку з проведенням медичного обстеження та складної операції. Відповідні довідки надаються.

Пропозиція: надати матеріальну допомогу у розмірі 2 000 грн.

Пропозицію підтримали одноголосно.

4. ПОСТАНОВИЛИ:

Надати матеріальну допомогу у розмірі 2000 грн. члену профспілки доц. Снісаренко І.Є. у зв’язку з проведенням медичного обстеження та складної операції.

Проголосували – одноголосно «за».

5. СЛУХАЛИ: голову профкому Л.В. Пономаренко про інформацію із серії «різне».

07.11.2018 р. відбулось розширене засідання ради вищої школи ЦК Профспілки з питань нової системи фінансування вузів. Фінансування вузу буде складатись із частини попереднього фінансування, гроші на студента й базова норма (не менше 20 тис. грн. – навчання одного студента на рік), доплата за якісні показники ЗНО. Враховується наукова діяльність викладачів вузу (п’ять публікацій у «Скопус»). Шукають вітчизняні фахові журнали, які надають такий статус. Враховується об’єднання вузів. Це проект. Що нас чекає? Сумський університет визнаний кращим регіональним вузом. Боротьба з плагіатом: доброчесність на першому місці.

Пономаренко Л.В.: 30.11.2018 р. – 40-річчя факультету історії та права. Факультет просить профком виділити кошти на святкування 40-річчя у розмірі 50 грн. на кожного члена профспілки факультету.

Пропозицію підтримали одноголосно.

Пономаренко Л.В.: 27.12.2018 р. – ювілей санаторію-профілакторію «Юність». Пропозиція: виділити кошти у розмірі 3000 грн. на придбання інгалятора ультразвукового «Нібулайзер». Прохання надати ціни та перелік послуг санаторія-профілакторія для ознайомлення членів профспілки.

Пропозицію підтримали одноголосно.

Горська О.О.: До уваги присутніх! Не здали списки на новорічні подарунки: каф. інформатики, РВВ, АГЧ, охорона. Перевірити: хто проходив по конкурсу, і не написав заяву на відрахування профспілкових внесків. Після зарплати звіримо остаточно списки.

Пономаренко Л.В.: Квитки на новорічні ранки замовлено: 28.12.2018 р. – театр Кропивницького, 14.00. 29.12.2018 р. – 11.00. Квитки з місцями. Вартість 70 грн. Пропозиція: дитячі – 50%, 35 грн., дорослі – 50 грн. з урахуванням компенсації профкому.

29.12.2018 р. – філармонія, 13.00. Вартість квитка 50 грн. Пропозиція: дитячі – 25 грн., дорослі – 35 грн. з урахуванням компенсації профкому.

Пропозицію підтримали одноголосно.

5. ПОСТАНОВИЛИ:

1. Інформацію прийняти до відома.

2. Виділити кошти у розмірі 50 грн. на кожного члена профспілки факультету історії та права у зв’язку зі святкуванням 40-річного ювілею факультету.

3. Виділити кошти у розмірі 3000 грн. для придбання ультразвукового інгалятора для санаторія-профілакторія «Юність».

4. Встановити кошторис на придбання квитків на новорічні ранки для дітей членів профспілки та дорослих (супровід) у запропонованому розмірі: дитячі – 35 і 25 грн., дорослі – 50 і 35 грн. з урахуванням компенсації профкому.

Проголосували – одноголосно «за».