Шановні студенти, викладачі та співробітники університету!

Психологічна служба ЦДПУ імені В. Винниченка розпочинає реєстрацію на психологічні тренінги, які допоможуть вам навчитися розуміти себе і свої переживання та сформувати навички саморегуляції; сформувати навички ефективного спілкування; навчитись уникати конфліктів та «правильно» виходити з них; знаходити вихід з проблемних ситуацій, кризових станів; позбутися тривоги, покращити взаємостосунки з оточуючими.

Карантин закінчився!!!
Як ввійти у робочий ритм і при цьому не відчувати психологічного дискомфорту?
Отож, декілька практичних порад:

Ставлення студента до свого навчання у ВНЗ найбільше залежить від чинників вибору професії (спеціальності) і ставлення до самого процесу навчання. Позитивною мотивацією професійного вибору студента є такі його прояви:

Управління часом — це дія або процес тренування свідомого контролю над кількістю часу, витраченого на конкретні види діяльності, завдяки чому можна істотно збільшити ефективність і продуктивність праці. Вміле управління часом може вдосконалити наші навички, інструменти і методи, що використовуються під час виконання конкретних завдань, проектів і цілей. Цей набір містить широкий спектр діяльності, зокрема планування, розподіл, постановку цілей, делегування, аналіз тимчасових витрат, моніторинг, організацію, складання списків і розстановку пріоритетів.

"Слово булінг було запозичене з англійської мови "bullying" і перекладається як "цькування" і "залякування", "bully" можна перевести, як "хуліган" або "задира". Булінг - це особлива форма агресії однолітків, тривале психічне та фізичне насильство або агресивне переслідування з боку індивіда або групи щодо особи, яка не здатна захистити себе в даній ситуації.