17 лютого відбулася зустріч зі студентами четвертого курсу факультету математики, природничих наук та технологій Спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки). Напередодні виробничої практики обговорювали шляхи ефективної взаємодії вчителя з учнями під час уроку.

Відбулася зустріч зі студентами фізико-математичного факультету спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості). Під час зустрічі практичний психолог Гурова Оксана Миколаївна ознайомила учасників із основними напрямками діяльності свого структурного підрозділу, видами послуг, які надають її фахівці, особливостями роботи в умовах карантину тощо.

На базі психологічної служби ЦДПУ імені В. Винниченка сумісно з Комунальною установою «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького на платформі Google Meet була проведена рефлексивна зустріч практичних психологів навчальних закладів міста Кропивницького з проблеми: «Професійні труднощі: причини, аналіз та удосконалення організації роботи».

Проблема конфлікту та його вирішення завжди актуальна для будь-якого суспільства. На жаль, конфлікт - це реальність, з якою ми зіштовхуємося майже щодня. Зокрема у студентському колективі налагодження дружніх взаємовідносин та толерантне вирішення конфліктних ситуацій є важливим для формування подальших професійних відносин.

З метою визначення актуальних проблем та шляхів надання допомоги студентам-першокурсникам, психологічною службою ЦДПУ імені В. Винниченка протягом жовтня було проведено психодіагностичне дослідження соціально-психологічної адаптованості студентів-першокурсників та опитування щодо труднощів, з якими вони стикаються протягом першого року навчання.