У рамках заходів, спрямованих на адаптацію студентів-першокурсників протягом вересня-жовтня Психологічною службою Центральноукраїнського держдавного педагогічного університету було проведено зустрічі зі студентами факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій; факультету математики, природничих наук та технологій; факультету педагогіки, психології та мистецтв; факультету історії, бізнес освіти та права; факультету фізичного виховання. На цих зустрічах першокурсники під час міні-лекцій інформаційно-просвітницького характеру дізналися про особливості роботи та основні напрями діяльності Психологічної служби університету (просвітницька, консультативна, корекційна та діагностична). Також було проведене анкетування студентів з метою визначення актуальних проблем щодо їх адаптації до навчання в університеті та шляхів надання допомоги студентам.

З перших днів повномаштабного вторгнення Психологічною службою Університету були забезпечені можливості доступу студентів, викладачів та співробітників навчального закладу до психологічної підтримки та допомоги. Війна внесла свої корективи щодо пріоритетних напрямків її роботи. В умовах воєнного стану формат роботи Психологічної служби передбачав активну роботу як у групах, так і індивідуально. В перші дні військової агресії в Україні Психологічна служба працювала в режимі кризового телефоного консультування з питань подолання тривоги, стресу, паніки, страху перед невідомістю.

17 лютого відбулася зустріч зі студентами четвертого курсу факультету математики, природничих наук та технологій Спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки). Напередодні виробничої практики обговорювали шляхи ефективної взаємодії вчителя з учнями під час уроку.

Відбулася зустріч зі студентами фізико-математичного факультету спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості). Під час зустрічі практичний психолог Гурова Оксана Миколаївна ознайомила учасників із основними напрямками діяльності свого структурного підрозділу, видами послуг, які надають її фахівці, особливостями роботи в умовах карантину тощо.

На базі психологічної служби ЦДПУ імені В. Винниченка сумісно з Комунальною установою «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Міської ради міста Кропивницького на платформі Google Meet була проведена рефлексивна зустріч практичних психологів навчальних закладів міста Кропивницького з проблеми: «Професійні труднощі: причини, аналіз та удосконалення організації роботи».