Служба сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

Інформація про наявність вакантних місць в школах Миколаївської області на 2024-2025 н.р.

Підприємство потребує менеджера з зовнішньоекономічної діяльності зі знанням іноземних мов

До уваги студентів зі знанням іноземних мов!

Приватне акціонерне товариство "Гідросила АПМ" співпрацює з іноземними компаніями і потребує працівників на посаду менеджера з зовнішньоекономічної діяльності зі знанням іноземних мов (англійська, німецька).

Більш детальну інформацію про працевлаштування можна дізнатись за контактам и в листі.

Вакантні педагогічні посади на 2024/2025н.р. у Гімназії ім.Т.Г.Шевченка міста Олександрії

Адміністрація Гімназії імені Т.Г.Шевченка Олександрійської міської ради Кіровоградської області інформує випускників щодо можливого працевліштування за спеціальностями, що будуть вакантними у 2024-2025н.р.:

• "Англійська та німецька мови";
  • "Трудове навчання та технології" (хлопці);
  • "Історія та основи правознавства".

Детальніше про умови працевлаштування у листі.

Актуальні вакансії по Кіровоградській області станом на 01.09.2023 р.

Перелік вакансій

Допоміжна інформація при влаштуванні на роботу

Шановні студенти та випускники!

Життєво важливою проблемою для будь-якого студента, а тим більше випускника, є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но закінчила університет, навіть за умови престижності здобутої освіти інколи буває нелегко. У процесі пошуку роботи безробітна молодь стикається з певними психологічними труднощами. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців з достатнім досвідом професійної діяльності і не дуже переймається проблемами адаптації молодих спеціалістів.

Саме з метою надання допомоги студентам і випускникам у плануванні їх професійної кар'єри, створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю, розміщуємо дану допоміжну інформацію: