Профспілковий комітет студентів

Вітаємо новообраного Голову Студентської ради Університету!

15 вересня відбулися вибори Голови Студентської ради ЦДУ імені Володимира Винниченка. За результатами підрахунку таємного голосування: за Ткаченко Софію 46,3%, за Писаного Леоніда - 53,7%.

Вибори голови Студентської ради Університету

cusu 300Вже сьогодні 15 вересня Ви можете зробити свій вибір з 8:00 до 15:00.

Голосування відбувається в онлайн-форматі за посиланням:

Обов'язково з домену cuspu.edu.ua!

Вибори Голови Студентської ради ЦДУ ім. В.Винниченка

Студентська виборча комісія оголошує про початок реєстрації кандидатів на посаду Голови Студентської ради університету.

Ректор зустрівся зі студактивом ЦДПУ

24 листопада ректор університету провів зустріч зі студентами ЦДУ, щоб обговорити їхні поточні проблеми та потреби, поділитися планами ректорату щодо покращення матеріального забезпечення та умов проживання студентів у гуртожитках тощо. Такі зустрічі вже стали традиційними, бо дають можливість студактиву та ректорату взаємодіяти максимально ефективно, оперативно реагувати на поточну ситуацію в країні, забезпечувати студентів усім необхідним для навчання та дозвілля.

Команда студентів університету виграла конкурс громадських проєктів для створення коворкінгу в ЦДПУ

Проєкт зі створення цікавого і зручного простору, який би допоміг розвиватися і з користю проводити дозвілля студентам ЦДПУ, був задуманий вже давно. Ковід та війна внесли свої корективи у плани студактиву, але, як відомо, ніщо не може зупинити ідею, час якої настав, тож команда студентів на чолі з керівницею молодіжного центру ЦДПУ Каріною Малою активно взялися за її реалізацію.

Спершу була розроблена ідея та концепція, проведена ціла низка брейнстормінгів, складений докладний проєкт, з кресленнями та 3Д-візуалізацією. Майбутній корвокінг мав стати комфортним та багатофункціональним простором, місцем, де можна зібратися разом, провести майстер-клас чи відкриту лекцію, подивитися кіно чи пограти в настільні ігри, поділитися ідеями чи знайти однодумців для втілення ідей та ініціатив.