24 листопада ректор університету провів зустріч зі студентами ЦДУ, щоб обговорити їхні поточні проблеми та потреби, поділитися планами ректорату щодо покращення матеріального забезпечення та умов проживання студентів у гуртожитках тощо. Такі зустрічі вже стали традиційними, бо дають можливість студактиву та ректорату взаємодіяти максимально ефективно, оперативно реагувати на поточну ситуацію в країні, забезпечувати студентів усім необхідним для навчання та дозвілля.

Проєкт зі створення цікавого і зручного простору, який би допоміг розвиватися і з користю проводити дозвілля студентам ЦДПУ, був задуманий вже давно. Ковід та війна внесли свої корективи у плани студактиву, але, як відомо, ніщо не може зупинити ідею, час якої настав, тож команда студентів на чолі з керівницею молодіжного центру ЦДПУ Каріною Малою активно взялися за її реалізацію.

Спершу була розроблена ідея та концепція, проведена ціла низка брейнстормінгів, складений докладний проєкт, з кресленнями та 3Д-візуалізацією. Майбутній корвокінг мав стати комфортним та багатофункціональним простором, місцем, де можна зібратися разом, провести майстер-клас чи відкриту лекцію, подивитися кіно чи пограти в настільні ігри, поділитися ідеями чи знайти однодумців для втілення ідей та ініціатив.

«Такі зустрічі вже стали доброю традицією і важливим аспектом якісного функціонування університету. Адже ректор  має знати, що турбує студентів, а студенти, у свою чергу, мають право знати, над чим працює університет», – розпочав розмову ректор Євген Соболь і принагідно розповів студентам про цьогорічні успіхи і плани ЦДПУ ім. В.  Винниченка.

Надалі зустріч перейшла у запланований формат запитань і відповідей.

Раді представити оновлений склад студактиву ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Інформацію надано профкомом студентів

Любі першокурсники, маємо для вас чудову новину!
На базі відпочинку ЦДПУ відбудеться захід для студентської молоді "Студмісто 2022: Осінь", всеуніверситетський квест-знайомство з  першими курсами.
На вас очікує годинний квест- орієнтування "Step by step", змагання з волейболу, флеш-моб, виступи студентів, смачна їжа, чудові призи, гарний настрій, посмішки до вух та крутезна університетська атмосфера!