5 травня студенти-консультанти юридичної клініки «Artium de Lex» взяли участь у онлайн-семінарі на тему «Права та гарантії внутрішньопереміщених осіб», організованому Кропивницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області відбулася зустріч студентів юридичної клініки «Artium de Lex» із фахівцями системи БПД. Під час заходу студенти дізналися про новації у галузі відновного правосуддя та пілотну програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення.

8 грудня у рамках Тижня права Юридична клініка «Artium de Lex» та Студентська рада ЦДПУ провели спільний лекторій «Студентоцентризм як фундамент освітніх програм ЗВО».

6 грудня 2021 року, в рамках Тижня права, на факультеті історії, бізнес-освіти та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім.В. Винниченка, відбулася цікава для майбутніх юристів відеоконференція, яка була присвячена особливостям складання процесуальних документів в Україні. Організатором заходу виступила Юридична клініка «Artium de Lex».

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права

Консультанти юридичної клініки "Artium de Lex" відвідали літніх студентів Університету третього віку "Натхнення" із правопросвітницькою лекцією на тему "Актуальні проблеми надання субсидій та пенсійного забезпечення". На заході обговорювали актуальну для пенсіонерів тематику - процес індексації пенсій та обрахунок пенсійних надбавок, а також оновлені підходи до надання субсидій на житлово-комунальні послуги.