24 лютого 2023 року здобувачі освітньої програми «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (студенти 4 курсу) факультету історії, бізнес-освіти та права, які проходять виробничу практику на базі юридичної клініки «Artium de Lex» ЦДУ ім. В. Винниченка провели правопросвітницький захід у дистанційному форматі на тему «Права та обов’язки неповнолітніх при затриманні поліцейськими» для учнів 9 класу Високобайрацької гімназії.

Кафедра права та правоохоронної діяльності Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка ініціювала підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Університетом та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській та Миколаївській областях, Кропивницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що сприятиме здійсненню спільних заходів у сфері забезпечення верховенства права, вдосконалення освітнього процесу, набуття практичних навичок здобувачами вищої освіти, всебічній підтримці активних та ініціативних студентів, а також надання їм допомоги у здобутті ґрунтовних знань, проведенні наукових досліджень та підвищення рівня їх професійної підготовки.

Прийом клієнтів здійснюється студентами-консультантами у вівторок, середу, четвер та п’ятницю з 14:00 до 16:00 години. Місцем надання правової допомоги є приміщення Юридичної клініки (кабінет 108 п’ятиповерхового корпусу ЦДУ ім. В. Винниченка). Заяви про надання безоплатної правової допомоги приймаються в електронному вигляді – kdpuklinika@gmail.com

Ми надаємо такі види безоплатної правової допомоги:

З 6 лютого 2023 року у здобувачів освітньої програми «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (студенти 4 курсу) факультету історії, бізнес-освіти та права розпочалася виробнича практика.

Так деякі студенти здійснюють проходження практики у Кропивницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

19 грудня 2022 року юридична клініка «Artium de lex» ЦДУ ім. В. Виниченка провела правопросвітницький захід у дистанційному форматі на тему: «Права та обов’язки людини під час воєнного стану» для учнів восьмого класу комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького».

Ініціатором та спікером заходу виступив студент-консультант юридичної клініки Жуков Данило.