Сьогодні у приміщенні Торгово-промислової палати відбулася презентація чат-боту "Мій юрист у смартфоні", призначеного для надання оперативної правової допомоги молоді. Колектив юридичної клініки "Artium De Lex" за ініціативою Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості розробив консультативну складову проекту.

З 15 березня юридична клініка "Artium De Lex" відновлює свою роботу з надання безоплатної правової допомоги у звичайному режимі.

Ми працюємо з 14:00 до 16:00 кожного вівторка, середи та п'ятниці у кабінеті №108 п'ятиповерхового корпусу з дотриманням усіх карантинних норм та обмежень.

Допомога надається студентами-консультантами під керівництвом викладачів-кураторів та керівника Юридичної клініки з усіх галузей права, окрім кримінального.

9 березня відбулася онлайн-презентація від представників Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ Людівін Естьєн (спостерігачки Дніпровського офісу СММ ОБСЄ, координаторки СММ ОБСЄ з питань ґендерної рівності) та Анни Фесенко (старшої асистентки відділу преси і публічної інформації СММ ОБСЄ), присвячена Міжнародному Жіночому Дню та зв’язку між гендерною рівністю та участю жінок в становленні миру.

9 березня 2021 року о 12.00 відбудеться інформаційний онлайн-захід на платформі Zoom від Special Monitoring Mission OSCE to Ukraine. Запрошуються здобувачі освіти всіх рівнів (бакалаври, магістри, аспіранти) та викладачі ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Керуючись практикою нашої юридичної клініки, ми зрозуміли, що в сучасних реаліях дуже легко стати "жертвою" власної неуважності та незнання.
І зараз мова йде не лише про шахрайські схеми.
Кожен з нас користується різного виду послугами або здійснює онлайн-покупки. Та не завжди знає як правильно захистити свої права у разі, якщо умови було порушено або виконано неякісно.

Тому сьогодні буде доречним дати декілька рекомендацій.