Сьогодні, 20 вересня, студенти юридичної клініки "Artium de lex" відвідали  КЗ "Устинівське НВО "ЗШ І-ІІІ ступенів" та провела для учнів одинадцятого класу правоосвітній захід "Ви та поліція. Права затриманого підлітка".

Сьогодні у приміщенні Торгово-промислової палати відбулася презентація чат-боту "Мій юрист у смартфоні", призначеного для надання оперативної правової допомоги молоді. Колектив юридичної клініки "Artium De Lex" за ініціативою Центральноукраїнського державного будинку художньої та технічної творчості розробив консультативну складову проекту.

З 15 березня юридична клініка "Artium De Lex" відновлює свою роботу з надання безоплатної правової допомоги у звичайному режимі.

Ми працюємо з 14:00 до 16:00 кожного вівторка, середи та п'ятниці у кабінеті №108 п'ятиповерхового корпусу з дотриманням усіх карантинних норм та обмежень.

Допомога надається студентами-консультантами під керівництвом викладачів-кураторів та керівника Юридичної клініки з усіх галузей права, окрім кримінального.

9 березня відбулася онлайн-презентація від представників Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ Людівін Естьєн (спостерігачки Дніпровського офісу СММ ОБСЄ, координаторки СММ ОБСЄ з питань ґендерної рівності) та Анни Фесенко (старшої асистентки відділу преси і публічної інформації СММ ОБСЄ), присвячена Міжнародному Жіночому Дню та зв’язку між гендерною рівністю та участю жінок в становленні миру.

9 березня 2021 року о 12.00 відбудеться інформаційний онлайн-захід на платформі Zoom від Special Monitoring Mission OSCE to Ukraine. Запрошуються здобувачі освіти всіх рівнів (бакалаври, магістри, аспіранти) та викладачі ЦДПУ ім. В. Винниченка.