На курси приймають учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а також випускників минулих років. Навчаючись на курсах, можна підвищити рівень знань зі шкільних дисциплін, підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання та навчання у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

На сьогоднішній день Центр довузівської підготовки ЦДПУ ім.В.Винниченка здійснює підготовку громадян України до здачі тестів зовнішнього незалежного оцінювання та вступу в ВНЗ на вечірніх, очно-заочних (суботніх) та дистанційних підготовчих курсах.

Підготовчі курси розкривають в собі два аспекти діяльності:

– Навчальна - якісна системна підготовка до ЗНО, поглиблене вивчення профільних дисциплін, систематизація знань, отриманих під час навчання в школі, освоєння технології зовнішнього незалежного оцінювання.

– Соціально-психологічна - адаптація до вищого навчального закладу та умов навчання, різноманітні тренінги, семінари, лекції, що допоможуть абітурієнту зробити в майбутньому вірний вибір професійного спрямування, сформулюють психологічні особливості студента-першокурсника, розкриють аспекти поведінки в новому студентському колективі тощо.

Центр довузівської освіти активно займається агітаційною та профорієнтаційною роботою серед учнів 9-11-х класів, надаючи майбутнім абітурієнтам всю необхідну інформацію для вступу до Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка.

ogolosh zno 2020 result