Наше життя в гуртожитку невпинно б’є ключем. Ми такі ж дружні та занурені в навчання. Проте, ми раді гостям і завжди знайдемо для них час. Нещодавно до нас завітали декан нашого найкращого факультету Білоус Олександр Миколайович та його заступник з виховної роботи Іваненко Надія Вікторівна. Ми були дуже раді їхньому візиту.

Студентські роки найпрекрасніші та найяскравіші в житті будь-якої людини. А якщо ти ще й проживаєш в гуртожитку , то твоє життя сповнене багатьма знайомствами, посиденьками гуртом за філіжанкою кави чи затишними вечорами за грою в «монополію» чи щось інше.

Ми живемо в гуртожитку другий рік. Кімната розрахована на трьох осіб , але нам місця вистачає. Сусідство склалося чудово, на щастя, конфліктів не маємо. Кожна створила “свій” затишок на стіні біля ліжка (плакати, малюнки, роздруківки, вирізки з журналів та картини).

Усім відомо , що 17 листопада 2017 року був День студента, а це означає ,що напередодні ми провели конкурс на «Найкращий блок» та «Найкраща кімната». Поборотися за перемогу на нашому факультеті вирішили 3-й та 8-й блоки. Треба сказати, що це були два гідних суперники.

Неспельська Юлія староста гуртожитку

факультету іноземних мов 098 421 84 20

Гинькут Тетяна 3-Б блок

Лимборська Юлія 4-Б блок

Єрмолатій Юлія 5-Б блок

Лєкінін Віталій 6-Б блок

Куцитарю Валентина 7-Б блок

Вахрушев Андрій 8-Б блок

Лобас Олеся 9-Б блок