Group 102, creative, joyful and funny students, congratulate everyone on 1 April!

If there is a day that can spread smiles and laughter around then there is nothing more we want. There are so many tensions in this world and just one day to take a break from them…..

Warm wishes on April Fool’s Day to you!!

Пари на факультеті іноземних мов - це не про зазубрювання слів та нецікаві довгі лекції. Тут - це практика, розширення кругозору, комунікація та безліч неймовірно цікавих activities.

Саме так пройшла одна з пар англійської мови у 102 групі . На перший погляд, презентація проектів - це дуже страшно та неймовірно відповідально. Проте наші студенти не бояться припускатись помилок, адже розуміємо, що це нормально, а також викладач завжди акцентує на цьому увагу і ми вчимося на наших маленьких «недопрацюваннях». Дуже важливо те, що наші пари проходять в дружній атмосфері та ми в легкій формі запам‘ятовуємо цікаву інформацію!

Подобається вивчати іноземні мови? Хочете бути впевненими у своєму майбутньому? Легко знаходити гідне місце роботи з відповідною зарплатнею? Тоді, не задумуючись, треба вступати до факультету іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка.

В сучасному світі, вивчення іноземних мов є важливою та невід’ємною частиною життя. Нині просто необхідно знати хоча б одну іноземну мову, і навчання на факультеті іноземних мов дасть Вам необхідні знання, що в майбутньому відкриють перед Вами будь-які двері.

Подорожі різними країнами, знайомство з новими друзями та веселе проведення часу – все це є лише малою частиною того, що можна отримати, навчаючись на факультеті іноземних мов. Але найголовнішим є здобуття вищої освіти. На нашому факультеті високу якість освіти пропагують справжні знавці своєї справи, які надають можливість досконало вивчити англійську, німецьку, іспанську, культуру та звичаї їх носіїв. Окрім того, наш факультет готує висококваліфікованих перекладачів та обдарованих учителів.

5 листопада 2019 року на факультеті іноземних мов куратор Поліщук Анна Віталіївна провела для четвертого курсу тематичну кураторську годину. Вона була присвячена безпеці життєдіяльності за участю полковника МНС Муконіна Юрія Васильовича.

31 жовтня на сцені актового залу ЦДПУ актори студентського театру «Резонанс» зіграли виставу «Жорстокий урок» за однойменним твором В. Красногорова. Серед глядачів були й студенти факультету іноземних мов.

Інформацію надано факультетом іноземних мов