Як учасник the National Shakespeare Competition, можу сказати, що цей захід є чудовою можливістю перевірити та покращити свої навички декламування. Раніше я брав участь в конкурсах читання тільки українських або російських віршів. На жаль в школах, зазвичай, не проводять подібні конкурси англійською мовою, тож це змагання – це ідея для всіх шкіл та учнів, яким цікава англійська мова.

Моє захоплення хореографією почалося з 6 років. Це багатогодинні тренування з чудовими педагогами, вивчення класики і народного танцю. І я думав, знаю про танець багато... Але виявилося, що не зовсім так. Нові відкриття , нові відчуття з новими для мене рухами румби і чачача!

4 квітня 2019 року в нашому університеті пройшов конкурс "Суперстудентка-2019". Наш факультет іноземних мов представляла чарівна Левченко Яна, міс факультету іноземних мов 2019.

Вона проявила себе з найкращого боку та отримала заслужені овації від глядачів. Серед них було дуже багато представників нашого факультету з плакатами.

Активною учасницею конкурсу «Міс принцеса Кіровоградщини 2019» стала студентка 1 курсу факультету іноземних мов ЦДПУ ім. Володимира Винниченка - Катерина Горбань.

У цьому році ми, студенти першого курсу, вперше брали участь в National Public Speaking Competition. Для нас ця подія була особливо хвилюючою, проте надзвичайно цікавою. Конкурс проводився у місті Києві в Американському домі – місці, де повністю занурюєшся в англомовне середовище. Атмосфера була дуже дружньою, відкритою і доброзичливою. Це була чудова можливість поспілкуватися з носіями мови, познайомитися з учасниками заходу із різних куточків України, спробувати свої сили у чомусь новому.