З 2010 року з ініціативи голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна розпочалася акція «Зірка пам’яті». 

Її мета – забезпечити всенародне вшанування та увічнення героїчного подвигу захисників Вітчизни, які відстояли свободу і незалежність Батьківщини, а також посилити увагу суспільства до потреб ветеранів війни, поліпшити їх соціальний захист.

Педагогічний та учнівські колективи Педагогічного ліцею приймають активну участь у реалізації обласної програми.

Учні ліцею відвідали книжкову виставку «Подвигом прославлені» до Дня визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників, що проходила  у науковій бібліотеці КДПУ ім. В. Винниченка з 04 по 13 січня 2012 року.

 

  

 

 12 січня 2012 року учні закладу зустрілись з ветераном Великої Вітчизняної Війни, ветераном праці, людиною, що пережила блокаду Ленінграду, спортсменкою-лижницею, випускницею філологічного факультету теперішнього КДПУ ім. В.Винниченка Поєдинок Анастасією Семенівною. Учні із захопленням слухали про великі подвиги Героїв, і приємно дивувались тому емоційному захопленню з яким Анастасія Семенівна розповідала.

 

 

Свою повагу і вдячність загиблим під час ВВВ учні Педагогічного ліцею висловили покладанням квітів до монумента загиблим героям-червонозорівцям (11.01.2012) і підготовкою прес-колейдоскопу «Незабутні сторінки історії».

Інформація про виконання заходів з патріотичного виховання, стан виконання вимог законодавства у сфері соціального захисту ветеранів та обласної акції «Зірка пам’яті»:

З 01 вересня до 15 грудня 2011р.

З 15 грудня 2011 року до 15 березня 2012р.