lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Реєстрація у Web of Science, налаштування віддаленого доступу

Web of Science є платформа наукової літератури, на якій серед 15 баз є головна і перша в світі наукометрична база - Web of Science Core Collection (WoS CC), в якій представлено реферативну інформацію з понад 21800 журналів за усіма галузями знань. В WoS CC відбираються видання, монографії, матеріали конференцій за прозорими критеріями.

До бази даних індексуються реферативні дані кожної публікації: назва, усі автори, усі установи, вихідні дані публікації, анотація, ключові слова, грантова підтримка, пристатейний перелік літератури, що дозволяє визначити цитованість та впливовість окремого документу або групи, певного автору чи наукового колективу, установи або країни.

• Щоб здійснити пошук на платформі Web of Science, перейдіть за посиланням https://www.webofscience.com з будь якого комп’ютера університету, який має доступ до мережі Інтернет.
  • Щоб мати можливість: зберігати інформацію по пошуках, налаштувати повідомлення про нові документи, отримати віддалений доступ, працювати з науковим профілем ResearcherID, необхідно створити кабінет користувача на платформі Web of Science.

Інструкція створення кабінету користувача і налаштування доступу в Web of Science

В інструкції ви знайдете відповіді на такі запитання:

• Як створити кабінет користувача в WoS?
  • Як налаштувати віддалений доступ?
  • Як створити/знайти науковий профіль ResearcherID?
  • Чи можна змінити адресу електронної пошти?

За більш детальною інформацією щодо користування базами даних звертайтесь на електронну адресу [email protected], Тетяна Омельченко.