pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

IІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Стратегії розвитку дошкільної освіти в умовах сьогодення»

Шановні колеги, здобувачі!

Запрошуємо Вас узяти участь у роботі IІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Стратегії розвитку дошкільної освіти в умовах сьогодення», яка відбудеться 24 квітня 2024 р. на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький).

До участі запрошуємо науковців, науково-педагогічних та педагогічних працівників, аспірантів, докторантів, здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Напрями роботи конференції

1. Компетентнісний підхід у професійній підготовці майбутніх фахівців дошкільної освіти.
  2. Заклад дошкільної освіти як єдиний розвивальний простір.
  3. Психолого-педагогічний супровід освітньої діяльності дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану.
  4. Технології виховання й розвитку дітей в умовах ЗДО.
  5. Впровадження інклюзивної освіти дошкільників в умовах воєнного стану: прогресивні світові тенденції та вітчизняні реалії.

Робочі мови конференції: українська, англійська.
Форми участі: дистанційна, заочна.

Термін подачі матеріалів до збірника – до 10 квітня 2024 р.

Програма конференції